[U+] Pimenurga andurid mootorrattale
-
- Toetajaliige
- Postitusi: 7383
- Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
- Tsikkel: Yamaha TDM 850
- Asukoht: Harjumaa, Saue vald
- Tänanud: 1974 korda
- Tänatud: 568 korda
Re: [U+] Pimenurga andurid mootorrattale
Spoiler
Krl kirjutas: ↑08 Mai 2019, 19:27zombi kirjutas: ↑08 Mai 2019, 19:15Ei, ei paneks. Minu arust mootorratta SUUR eelis auto ees ongi see, et... juht otsustab, kuhu, kuidas ja millal ta sõidab. Mitte ei kuku masin pröökama, et tee nii ja tee naa ja üleüldse ära sekku juhtimisse. Peeglid ja kael olemas, piisab. Ja kui juhtubki, et EI piisanud, siis... ise süüdi.
P.S. vat käimalöömisvända vastu olen küll igatsust tundnud, kui aku ootamatult koolenud on.Väljapakutud lahendus ei takista ka sind, kui sa tahad vaatamata vilkuvale tulele, kõrvalsõitjale küljepealt sisse vajuda. Saad oma otsustusvabadust täiel rinnal nautida.
Kas sul on see vidin mingil asjal kasutuses igapäevaselt või niisama teoretiseerid? Sama küsimus ka Madlobsterile.
Üldjuhul on kõrvalsõitja juba küljeaknast näha,kui see vidin vilgub. Põhimõtteliselt see laiendab peegli nurka mingi mõne kraadi võtta ja ei enamat. See video tsikli teemast on kuidagi liiga suure radari alaga. Sellisel juhul,nagu seal videos-multikas, põlevad mõlemad tuled linnas sõites püsivalt. Kui oskad peeglid paika sättida,siis on peeglitest ilmselt rohkem abi. Muidugi on ka selliseid,kes ei oska ja sel juhul võib olla ka mingil määral kasulik vidin.Kindlasti oleks see kasulik mõne PASI või BTR laadse asja peal, kus küljeaknast välja ei näe.
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.