Sidesüsteemid mootorrattal

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1481
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas Ain »

ElectroMoto kirjutas: 27 Mär 2019, 09:50

Ma olen väga segaduses selle uue Cardo komplektiga. Vaatan just seda Slim varianti (kuigi otseselt nagu minu kiiver toetatud ei ole, aga suht regular kujuga see mul, seega peaks nagu klappima)..

Segadust tekitab see, et kas vaikimisi on komplektis JBL klapid, või siis mingi eraldi komplekt on JBL klappidega või siis kõik on ikkagi JBLi tehtud, aga osades komplektides on mingid kehvem/väiksem versioon vms?

Tootepakendilt on näha, et osadel on eraldi peale pandud JBL logo, osadel ei ole.

Eks täna tuleb konkreetselt vaadata kes ja mida müüb. Sest paljudel on ilmselt veel vanad komplektid ka käes mis on ilma JBLi klappideta. Kõik millel on JBL klapid kaasas on karbil ka logo ja ka tarkvaraliselt neile tugi olemas. Karbis on olemas kohe kõik mis paigaldamiseks ja suhtlemiseks vajalik. Varasemaga võrreldes pole aga enam laadimisadapterit. On ainult USB kaabel. Samas on kõigil neid ilmselt lademes kuna telod vajavad laadimist..
Hetkel Slimi koos JBL-iga veel Baltikumi maaletooja laos pole. Bold JBL on minul letis olemas. Ise olen keskendunud müügis kogu 10a jooksul ainult tipptootele. Viimasel ajal on neid aga mitu.. Packtalk Bold ja Packtalk Slim. Ise ühtegi Slimi pole müüki võtnud ega müünud kuna algselt oli Slimil ka väiksem leviulatus. Lisaks on seade küll slim aga lisaks pead kuklasse akupaki ikka kuidagi ära mahutama.. ehk siis minuarust keerukas ja pointless..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”