Kes meil veel sõidavad?

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6617
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 402 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

will111 kirjutas:

Vot ei tea, ära ehk ei fokusseeri aga kui kiivriklaas näiteks peenestatud sääsepuru täis on siis see ikka häirib ja mõjutab visiooni päris räigelt.

Ma seda hästi ei kujuta ette kuidas nullilähedaste ilmadega krossikiivriga sõidetakse näiteks maanteekiirustel või isegi pidevalt 60ga. Näol ehk prillide taga ei hakka külm aga terve ülejäänud pea kõlmub ju täielikult läbi :? ma tundsin isegi kahe erineva, kvaliteetse ja korraliku kinnise kiivriga sõitmisel märgatavad erinevust selle koha pealt, ühega sõites peal absoluutselt külm ei olnud, teisega andis ikka juba pisut tunda

Tegelikult on asi lihtlabases füüsikas ja kastepunktis.
Ainuõige lahendus on temperatuuride ühtlustamine!
Sama autoga- sõidust tulles ühtlustage temp.salongis ja välisõhus ning 0 (NULL) jäätunud klaase järgmisel hommikul.
Tsikliga- silm kannatab rohkem miinuseid ja niiskust, kui prill. näonahale avitab mask,puff vmt.
Ma peast ei tea, mis windchill juures hakkab silmamuna jäätuma, väga huvitav kogemus-usun, et nii mõnigi Leigo raja rahvas oskab sellekohta täpsemalt pajatada :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”