Pirelli Angel ST vs GT

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1573
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 380 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Pirelli Angel ST vs GT

Lugemata postitus Postitas AzA » 23 Juun 2018, 11:45

Länkariga on nii, et kui see mu skoda kerib 300k ette, siis on tee kuusakoskisse, länkaril vahetab paps umbes samal ajal esimest korda piduriklotse.
Selle küna eripära on mega vastupidavus.
Loomulikult staatus ka nagu ikka mõnel vennal.

Mina oma postitudes mitte kuidagi ei halvustanud seda, et K6-ele touring alla pannakse, jumala eest sõida puhtaverelise rinkarattaga kasvõi endurorehvidega, lihtsalt viitasin, et nendest kalossidest on sellisest rattast keerukas seda saada, milleks ta mõeldud on.
Mu oma tuonol on roadsmardid all, sest tegu lihtlabaselt edevuse ja väljaõppe jaoks hangitud künaga.

Will-i nö. kas annab teada teemale kaasa rääkides - michelini pr4 peab megalt, aga kui läheb, siis ilma hoiatamata, Dunlopi rs3 peab sitemini, aga hoiatab natuke ette. Touringutest siis. Või vähemalt siuke tunne jäi .... odavam oleks olnud kohe rs3 panna (crash)

PS: Minu rangelt isiklik soovitus, kordan minu isiklik arvamus. Pane sellisele rattale siiski miskid ss tüüpi rehvid. Näiteks Willi soovitatud Diablo Rossod. Ratas käitub paremini, saad tast rohkem välja imeda, pikaealisus on viiekymnenda järguline, sest nagu ise päris mehena ausalt ära mainisid ... edevuse värk, mitte Liepajasse alusi järele vuramiseks kasutad ratast.
Ühtlasi vaheta ikka mõlemad korraga ära, see viimase võtmine touring rehvist baigiga on üks ütlemata niru mõte, sest enne saavad angelitest salvokelgud, kui need lõpuni sõidad superbaigiga.
Sellest ei saa arugi, kui nad ühtäkki lihtsalt lootusetud on, kuigi mustrit justkui jagub.
Ära riski :bsmile:


Aga mulle meeldib.

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”