Pirelli Angel ST vs GT

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Pirelli Angel ST vs GT

Lugemata postitus Postitas AzA »

Raske küsimus, see sõltub sõitjast, rattast jms.
Otseselt on GT lihtsalt ST järgmine põlvkond. Reviewede ja testide järgi sõiduomadustelt ja vastupidavuselt on GT justkui ikka tänapäev, aga seal tuleb selline nõks mängu, et kuidas sõita ja kas 30-50€ vahe tasub ära.
Mina arvan nii:
Kui see 40€ pole su viimane õlleraha, siis miks mitte parem rehv alla panna. Samas, kui vihmas kallutamist ei naudi, rajal ei käi ja +1c istud kodus kamina ees konjaki seltsis, siis milleks raha kulutada?
Nimelt on maruraske hinnata, kas GT peab kauem kui ST, see sõltub väga rattast ja sõidustiilist. Kui ma pole oma ST-ga poole pealgi veel kruvib reimps vms. ogar reipalt 3ndat GT-d alla.

PS: oma touringul kasutan rõõmsalt ST-d ja probleeme pole. Eelmisel touringul oli GT ja hinnata vahet ei oska, sest nagu öeldud, rajal ei käi ja rahega istun kodus.

PS2: gixxerile vaataks pigem mingit supersporti, diablot ntx. Või sa kasutad teda maanteede hävitamiseks?

Kui ikka kindlasti touring rehhve tahad sellisele baigile, siis alternatiivid on veel ntx dunlopi roadsmart, michelini pilotroad, metzeler roadtec jne.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”