Prillidega sõidueksamile?


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Prillidega sõidueksamile?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Minul olid kunagi prillid, kuna olen sünnist saati kõõrdsilm. Kui taotlesin kunagi tervisetõendit, siis nähti, et prillid on ees ja automaatselt sügati ka märge lubadesse. Mõni aasta hiljem ma enam prille ei kanna, sõitsin läbi tellise rapla ark'i juures, sinikuued võtsid maha ja veel mõnitasid ka, et kas ma ikka näen ka miskit, tegelikult oli märk 2m kõrguse lumekuhja taga varjus ja trahvi oleks pidanud saama hoopis arki hoov või mõni muu vastutav tola, kelle rida on märgid nähtavuses hoida. Olgu lisaks mainitud, et olin seal rapla arkiaugus esimest korda elus. Täna mu lubades seda idiootset märget enam ei ole. Lisaks, kuna mu elukaaslane on optometrist, siis nägemistervus 0,5 ei võrdu 50% vaid on kokkuleppeline suurus mingi suva keskmise järgi. Hea nägemisega inimene näeb ka 1.2 ja rohkem ära ehk siis 0,5 ei ole 50% vaid on tegelikult kõvasti alla selle. Mu oma teinepool näeb prillita ca 0,7 ja ta on ikka suht pime. Kuna seaduse järgi ta võib sõita ja seda ilma igasuguste märgeteta, siis ei imesta tõesti liikluses toimuva üle. Kui märget pole ja inimene tunneb ja saab aru, et tahab ja saab paremini näha, siis ametnikunässil seda keelata mingi lambiarvamuse alusel on idiootsus, oleks teistpidi, oleks lood ka teised.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”