Autode kütusekulust ja tarbekusest.


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Autode kütusekulust ja tarbekusest.

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mina pakuks härrale sama mis mul endal on, subaru foresteri turboga versioonid. Käru tohib tõmmata 1700 ja uuemad 2t, saavad väga edukalt hakkama, niikaua kuni kärul ei ole tent kõrgemal kui vedukil, küttekulus trastilist muutust ei tule. Abiks on ka see, et taga on neil nivooamordid, ei ole vaja käru tahahaakimisel tulede kõrgusega maadelda (pole ju keeruline, aga lisakauged?) sama kehtib ka selle kohta, kui taga istub rohkem rahvast kui tavaliselt. Üldiselt on juhitavus parem kui paljudel sõiduautodel ja nelikvedu on tegelikult ka nelikvedu (olenevalt mudelist, vähemalt 2 limiteeritud libisemisega differentsiaali). Veeremiremonti peaaegu ei ole, ca 2 aastapeale lendavad mul kondid ja aamen, sõidan palju pommiauguteid ja olen võsavahel suht huligaan. Kui käru vedamist on palju ja offroadimist ka, siis pigem automaat, samas viimane rikub neilt sõidurõõmu. Kestvuse kohapealt-minu masin on eestist 2003 ostetud ja sõitnud on 501500km, pooleks pole veel läinud. Ainuke puue on, et olenevalt inimeste suurusest siis 5 matsi võib veidi paljuks jääda.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”