Kust saaks 20x20cm alumiinium lehte?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2196
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 244 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Kust saaks 20x20cm alumiinium lehte?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kui juba lausa eBayst ühistellimine laual on, siis kas te Enimori ikka proovisite? Ma olen sealt aegade jooksul küll igasugu asju saanud igasugu kogustes, umbes stiilis et oli grilli tuunimise jaoks vaja 100x3mm lehtterase ribasid ning need löödigi laos vastavalt minu juhtnööridele plaksti giljotiini all välja. Hind oli suhteliselt naeruväärne. Viimased 2 aastat pole sealt midagi tarvis olnud, selles suhtes hetkeseisu ei tea, aga ei usu et midagi muutunud on.

Vaatan praegu, et nad on oma värvilise metalli poole eraldi OÜ-ks keerutanud: http://www.kamika.eu

Sellega peab muidugi arvestama, et kui kontoris saab eesti keeles kenasti hakkama, siis laos pole sellisest imelisest leiutisest keegi midagi kuulnud. Niiet kui erialast vene keelt väga ei jaga siis on nutikas lasta täpne töökäsk kontoris paberile panna. Ma näiteks ükskord pidin laost kontorisse helistama ja küsima, kuidas on "I-tala" :D Anoh lihtsam ikka kui eBayga jäuramine ma arvan.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”