Ebaseaduslikult sõitmine

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Ebaseaduslikult sõitmine

Lugemata postitus Postitas tuman »

urmas66 kirjutas:
Spoiler
tuman kirjutas:

....Eelmine nädal juhtusin ka autoga Tallinna otsa tegema, enne TLN neljarealise peal, sõidan Waze andmetel 96-97-ga ja enda imestuseks vaatasin, kuidas Lux buss minust mööda sõitis. Kõik oli korrektne aga pani mõtlema, et kas neil mingit piirajat pole nagu veoautodel? Või sõidumeerikute kontrolli vms, et nad nii julgelt kiirust ületavad?

Võta lahti seadandlikud aktid ja saad teada,et veokatel 90 ja bussidel max 105(seal mõned erisused,aga linnadevahelistel ja turismikatel on nii).
No jah 96-97 waze järgi, sõidavad sinust tegelikult peale busside ka enamus sõiduautud mööda,maha jäävad vaid veokad.
Ei ole kelkimiseks,aga sõidan 4 realisel igapäev Pärnu mnt ja Ringteed ning sõidan püsivalt üle 100 waze järgi.Tegelikult sõidab suurem enamus nii.

See kui kiirelt sina või mina sõidame, ei puutu asjasse. Ma toetan maksumaksjana niigi oma riiki piisavalt ja mul pole vaja trahvidega riskida, et kusagile meie konnatiigis 3 minutit varem jõuda, ennast rekkade taga seaks vihastades. See mind ei häiri, kui teised tahavad kiiremini sõita, palun väga.
Küsimus seisis pigem selles, et kas neil mingit kontrolli pole, et rahulikult 10+ üle lasevad.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”