SMASH 2017; 14-16 juuli


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: SMASH 2017; 14-16 juuli

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Jah, üritus on igati omal kohal ja vägagi äge.

Küll aga peaksid korraldajad mõtlema ja otsustama, mis sihtgrupile üritus tegelikult mõeldud on.

  1. Kas tegemist on stunt-i ja rehvipõletamishuviliste laagriga, kus saab ohjeldamatult põletada, kiirendada, trikitada ja alkoholi tarbida?
  2. Äkki on tegemist üritusega, kuhu võiks tulla ka pealtvaatajad. Kui jah, siis mida oleks neile näidata? Lisaks võistlustele ehk veel midagi?
  3. Tehke oma piletihinna poliitika korda. Ei saa olla nii, et kõigile on üks hind ja vahet pole, kas sa oled ühel või kahel või ma ei tea mitmel päeval kohal. Samuti peaks olema vahe sees, kas sa tuled rattaga, kas sa tuled võistlema, laagerdama või tuled lihtsalt kaks kätt taskus piiluma. Ma tean enda tutvusringkonnast paljusid, keda kõrge hind ära kohutas.
  4. Veel üks tähelepanek. Muusikastiil on esinejate puhul olnud väga üheülbaline juba aastaid. Selle peale võiks ka mõelda.

Ehk siis kokkuvõtteks võib öelda, et hea ürituse eest ei ole probleemi maksta, aga asjad peavad olema selged ja arusaadavad.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”