Motokrossi algõpe kodumaal ja/või mujal?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8387
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 320 korda
Tänatud: 420 korda
Kontakt:

Re: Motokrossi algõpe kodumaal ja/või mujal?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Tegelikult see Adrenalin on õppimiseks täitsa OK, aga ilmselt peaks algajatele eraldi sõidusessioone korraldama, sest päris algajaid hakkavad kiiremad siiski häirima ja saaks ka koolituse ajal kuskil raja servas sõitja maha võtta ja õpetussõnu jagada. Samas ma ei saa aru, kes soovitas nii suurele mehele 85-st ratast, kas neil suuremaid ei olnud? Ma olen sust lühem ja ilmselt kõvasti kergem (178/72), ja korra proovisin tuttava 85-sega sõita ning see oli täiesti võimatu, sest õige sõiduasendi puhul oli esiots pidevalt püsti, tal on lihtsalt telejevahe nii lühike.
willi nõu minna ise õppima ma heaks ei kiida, sest korra sisse õpitud valesid sõiduvõtteid on hiljem raske välja koolitada. Ja selles osas jääksin ma ka eriarvamusele, et pole vaja krossirajal õppida, piisab niisama metsas sõitmisest. Krossirada on parim koht tegelikult, et õppida sõitma kiiresti ja õieti, hiljem võid sõita igal pool. Seal saad turvaliselt õppida erinevaid elemente ja vajadusel neid järjest korrata. Korra sattusin ühtede enduuromeeste pundiga Aravete rajal koos sõitma, siis oli ikka väga palju sõiduvigu näha. Ja need enduuromehed polnud ilmselegelt mingid väga algajad.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”