Motokrossi algõpe kodumaal ja/või mujal?


will111
Postitusi: 5293
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: Motokrossi algõpe kodumaal ja/või mujal?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Videot vaadates minu esmane mõte oli ka pigem selline, et sulle vist sobiks pigem offroadi või endurot sõita. tundub, et ma äkki polnudki siis ainuke, kellele selline mulje jäi. ise muide sõidangi lihtsalt nö. offroadi, mitte otseselt krossi ehk et ei sõida krossirajal, ei võistle. see aga ei tähenda, et sõit kui selline ei oleks siiski küllaltki sarnane krossiga, muidugi pole selliseid meeletuid inimfaktori poolt valmistatud hüppeid ja täpselt vormistatud suurema või väiksema raadiusega "kallakuga" u-kurve. Samas ratas on krossikas, pinnas on sama või sarnane , olenevalt muidugi kohast kus sõidad. Aga eks looduses ole ka neid kurve ja hüppeid :) Ja sõidutehnika on motokrossiga minumeelest väga sarnane, või noh...eks see sõltub palju ka igaühe enda sportlikust vormist ja julgusest, et kui kiirelt seal offroadis sõita julged ja kui füüsiline oled. Aga õiget motokrossi tehnikat ei saagi hästi rakendada kui füüsiline ei ole väga hea. Vähemalt nii olen mina asjast aru saanud.

Ise tegin omale suvel motokoolituse / motolaagri / niisama telkimise ja loodusmatka lätis, natuke enne riiat. Lihtsalt lähed metsa ja hakkad sõitma. Mäed on olemas, rajad on olemas. isegi mingi päris krossirada oli keset metsa ja kuskile metsa vahele olid tehtud krossisõidu harjutamiseks mingid lained. Võibolla need olid muidugi ka sõjaväe tehtud, sest seal kõrval oli kohalik sõjaväebaas :D Rahaliselt läks see käik mulle maksma autokütuse lätti + umbes 15l tsiklisse. Ratas mul oli olemas, aga ma arvan, et eks keegi kuskil vist ikka rendiks ka kui otsida. Õigemini ma ei arva, vaid tean, et kuidagi saab sest kontorist mingid vennad pundiga käisid kuskil laenatud ktm'dega sõitmas umbes samamoodi. Ja noh, päris ägedad metsaalused tundusid olema ka lähemal, pärnu kandis, nii et ei pea lätti sõitma :D Järgmine suvi ilmselt kordan oma laagrit jsut seal pärnu lähistel.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”