Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
-
- Toetajaliige
- Postitusi: 7385
- Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
- Tsikkel: Yamaha TDM 850
- Asukoht: Harjumaa, Saue vald
- Tänanud: 1974 korda
- Tänatud: 569 korda
Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
Spoiler
Loff kirjutas:urmas66 kirjutas:Loff kirjutas:See Siberi lehis ei pidanud idanema ega mädanema, sellepärast pandigi see sinna.
Pole väga palkmajadega kokku puutunud,aga ilmselgelt on ka mängimine tänu sellel lauale palju väiksem kui tervel palgil ja teeb selle põranda serva teostamise palju lihtsamaks,ilma et seda seal poleks.
Tuleb sul keegi plaatima või teed ise ja selleks küsidki nõu? Kindlasti on ka veel mingeid ideid neil kes seda tööd igapäevaselt teevad.Aga asja point on ikka sama,ehk et vesi ei pääseks seina alla.Pidevas niiskuses läheb ka lehis lõpuks mädanema.Ise, ikka ise.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kui kõrge sa selle põranda serva oled plaaninud teha? Dušši piirkonnas tuleb seina kaitseks ka veel midagi? Mul naabril on klaas seinast mingi 3-4cm kaugusel,aga selle üks kehv pool on see ,et tagumist külge ei saa enam puhtaks(keerab maha aegajalt,et puhastada).Sõbral hiiumaal on dušši ümbrus plaaditud,seal on see põrandaga ühendamine nagu ikka.
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.