Kaitseväe teema

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3162
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Kaitseväe teema

Lugemata postitus Postitas ranel »

olivermrl kirjutas:

Mina olin 2014 Paldiskis. SBK lõpurännak oli 80km, aega kulus 26h. Koormaks oli täisvarustus, mina kaalusin koos seljakoti ja Galiliga 135kg, tühikaal oli mul 75kg, väga raske oli, esimese 5km jooksul oli talla all vill, aga tegin edukalt lõpuni, jaost mitu tükki katkestas, või andis varustust ära.
Järgmine päev hommikusöögile minnes jäi taktsammu marss ära, selle asemel oli midagi mida võis kauboi kõnnakuks nimetada :lol:

Mida sa kaasas vedasid, kui sul oli täisvarustus 60kg? Täisvarustus kaalus 30kg. Liivakotte vedasid kaasa või oli sul kogu varustus läbi vettinud koos sisuga? :roll:
Ainus kord, kui kaalu peal sai täisvarustuses käidud, oli koos 81mm toruga ja sellega koos oli ~+55kg juurde. Kogu see komplekt oli kolme mehe peale ära jaotatud ja niisama kaalus 45kg. Natuke keeruline mõista, et kust sellised müstilised numbrid tulevad. :roll:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”