PayPal

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7211
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1868 korda
Tänatud: 518 korda

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Loomulikult ei ole see paypalis nii,et kui tuju tuleb,siis kutsun raha tagasi.Seal on erinevad kontod era ja äri ja erinevad makse võimalused.Saad valida,kas maksad teenuse või toote eest või teed lihtsalt ülekannet jne.
Nii ostajale ,kui müüjale on seal olemas kaitse,aga kõik mis seal(väidetavalt)tehtud kajastub kohe nii müüja ,kui ostaja kontol.Mitte ,et saada pakk teele ja ma siis aktiveerin midagi.Ma olen Škoda jubinaid Tšehhist ostnud ja olen mingile tegelasele oma vana peegelkaamera läbi paypali müünud jne. Kõigil kordadel on toiminud see nö deposiidi süsteem,kus raha on kontol nähtav(ootel tehing või kuidas seda nimetada),aga saa ei saa seda enne teise poole kinnitamist kasutada või tehingu mitte toimumisel saad tehingu tagasi kutsuda.Kui,aga teed tavalise ülekande kellegi era kontole,siis seda ei ole vist lihtne tagasi kutsuda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”