Aita kasvatada järgmist maailmameistrit!

Kasutaja avatar

reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: Aita kasvatada järgmist maailmameistrit!

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hei!
Kirjutaksin ka teemas aga vb tsipa teise nurga alt.
Nimelt kui jutt on aitamisest siis just abi meil tarvis olekski ja ärge palun lugege siit välja "abi kerjamist"!
Nimelt see "motokrossi/motospordi" värk on mul hinges ja eks ma üritan seda siin meie nurgas e Otepääl ka mingil määral populariseerida.Ise olen nö vana "peer" juba ja mingit suurt eesmärki või kuhugi pürgimist enam ei ole,sest alaga e "motokrossiga" sai tegelema hakatud küllaltki hilises vanuses ja minu varasemad kogemused 2-rattalistega piirdusid jalgrattaga,ei olnud mul ei punnvõrri ega mopeedi.Aga mulle on see puhas "fann" ja sooviksin,et see "fann" aga vb ka enamat sportlikus mõttes kui vaid lõbu...läheks edasi ka lastele.
Nimelt organiseerisin eelmise aasta suvel(oli plaanis ka see aasta kuid aja ja ka pürokraatija mõttes jäi üritus ära)...lastele,koostöös "Motokrossi pisikuga" 1-päevase demo e proovimis päeva,mis osutus laste hulgas väga populaarseks,isegi paar vanemat k.a üks emme sai innustust ja proovis krossiratast ja lapsi oli pea 20...siis nähes laste säravaid silmi,tundus et huvi oli ja küsiti,et "millal järgmine üritus on"...
Nii aeg on edasi läinud ja meil on tekkinud Otepää Motoklubisse,motokrossi harrastajate sektsioon,on ka 3-4 väikest krossipoissi,kes on võtnud osa juba esimestest võistlustest ja huvi on jätkuvalt olemas e sõitmist tahaks proovida veel nii mõnigi poiss/tüdruk...aga paraku on tegu mitte "malega" e tarvis on eelkõige rattaid või vähemalt 1-2 ratast al 50cm3-65cm3 ja muidugi varustust.Ja öeldakse ju,et "oma särk on kõige lähemal" siis mu oma 10a poeg,kellega alustasime 4a ja PW50 Yamuga....siis ostsime talle 110cm3/4T Hiinaka(mis oli suur viga)....ja varustus+sõidutahe on kõik alles siis kahjuks meil pole ratast ega hetkel ka finantsi,et endile seda lubada,sest me kodust e majast avastatsime "majavammi" ja et meil jääks kodu alles,on kõik vaba raha+säästud+suured pangalaenud läinud me kodu päästmiseks ja laps on pidanud loobuma nii mõnestki asjast ja esiteks motohuvist(Hiinaka müüsime maha).
Nii,kirja mõte:...kui kellelgi on jäänud seisma,on lapsele väike ,kas siis PW50cm3 või 65cm3 ratas(Hiinakaid mitte pakkuda)...ja on valmis selle ratta kas järelmaksuga müüma või andma laenuks,et saab hiljem tagasi(korras ratta,sest meie kohustume heaperemehelikult suhtuma ratta hooldamisse,meil on selle jaoks olemas mehhaanik,kes on ise võistlussportlane)
või nö sponsorluse korras on valmis finantseerima kas heas korras kasutatud ratta ostu või siis 1-e päris uue ratta soetamises osalema....siis jällegi,meie huvi on,et lapsed saaksid arvuti tagant tulema,et neil oleks huvitav ning meie siis nö "motoklubi" poolt paneme välja 1-2 ratast(sobiva varustuse ostmine jääb iga lapsevanema kohustuseks+kütus+hooldusvahendid-jupid)...ja toetajate reklaam saab ära märgitud igal meie üritusel kas infotahvlil või meil just sai valmis ka "krossibuss"...millele saaks kleepida toetajate reklaami ja info.
Omalt poolt isiklikult: kuna ma elan-asun Otepää staadioni läheduses st kiviviske kaugusel siis on minu hoovis 1 auto-pisibussi parkimis koht kindlustatud+heale toetajale on võimalik siis kas Tartu suusamaratoniks-rattamaratoniks-jooksumaratoniks...või MM etapiks pakkuda öömaja kas 1-el korrusel(maja on 2-kordne)...või kogu maja välja rentida 1-2ööks või kui tahetakse vaikust ja rahu...siis ka me vanaema kodu,mis asub Otepää kesklinnast max 2,5km kaugusel.
Kui nüüd küsite,et miks "motoklubi" ise ei tegele ratta soetamisega...siis kahjuks on enamus klubi liikmeid puhtad tn-sõitjad e neid see krossi pool väga ei paelu+Otepääl on üldse väga raske seda ala viljeleda kuna meil siin see "Looduspark"...keelaks ära kõik müriseva k.a muruniitjad ja traktorid...kui nad vähegi saaks e projektiga minna valda ja küsida taotlust "motokrossile"...on juba eos,hukule määratud.Ja variant on veel....et algatasin just "Hooandjas" raha taotluse päringu...mille jaoks oleks tarvis väheke oskusteavet,et kuidas või mida seal teha...ja varem pole millegi sellisega tegelenud,et vb keegi teadjam oskab hoopis nii aidata leida finantsi?
Ärge kohe poriga loopima hakake vb keegi hoopis annab nõu...?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”