Kiivri visiir/klaas Louisist

Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 333
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kiivri visiir/klaas Louisist

Lugemata postitus Postitas nolev »

ats30 kirjutas:

Kiivri klaas vajab iga aasta vahetamist. Lihtsalt väikesed kriimud peal ja loojangule vastu kapates kipub vastikult valgust murdma. Vaatan siit-sealt aga jube kirves. Mul lemmik kiiver juba aastaid tagasi soetatud Airoh. Vanasti Automaailmast sai ca 17€ eest uue klaasi. Nüüd Motodepoo küsib 40€. Lisaks Pinlock sama palju.
Leidsin Louisist selleise variandi: https://www.louis.eu/artikel/airoh-pinl ... &ref=order

Küsimus: Kas keegi saab aru, on sel visiiril ainult Pinlocki valmidus või on Pinlock ise ka juba komplektis? No ei saa kirjeldusest aru. Arvestades hinda siis tõenäoliselt tuleb see eraldi tellida, samas nagu ei pakuta konkreetselt sellele klaasile.

Louisi hind ju 29,95.Sealt saatekulu Eestisse oli vist 9,95. Kui sa üksinda tellima hakkad, siis on kiireim variant Motodepoost osta. Seal saad ehk ka hinnaalandust küsida.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”