Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Kasutaja avatar

Teema algataja
RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Väike progress toimud edasi suunas, kütusevoolikud sai veetud kõik uued, ja huvipärast kakkusin ka bensufiltri lahti et näha mis sealt ka leidub. Pilt polnud ilus, igast löga ja liiva sugust ollust paksult täis-päris "puhas" on see banaaniriigis müüdav kütus.
Pilt

Sabaga ka veidike harjutusi alustatud, tuleb ikka hulga lühem kui orig ning laiuselt istmega sama. Tagumise otsa kuju ilmselt võtab Ducati panigale järgi, kuna visuaalselt meeldib tolle saba kõige rohkem. Eelmine aasta tegelikult otsisingi 1299 sabaraami koos orig plastikute ja tulega,et modiks tolle oma ratta külge kuid suurt midagi saada polnud, ju on ratas siis liiga uus veel. Esindusest tellida ei raatsi, teen siis ise hoopis midagi.
Pilt

Kolmanda asjana sai lõpuks kollektor ja kuumakoda kaetud keraamikaga. Tulemus väga pro ning ei mingeid kaltse ega kotte enam. 8)
Pilt
Pilt

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”