Ettevaatust sundkindlustusega pärast esmast arvelevõttu → Re: Ettevaatust sundkindlustusega !!!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7202
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Ettevaatust sundkindlustusega !!!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minul on ARK-i lehel minuga seotud sõidukeid mingi 15+ ,osad isiklikud ,osad ettevõtte omad.Mina jälgin nende ÜV-si ja kindlustuse kehtivusi.Tegelikult ma ise ei jälgi,aga annan alati nõusoleku või keelan midagi teha.Kõike seda saab väga lihtsalt jälgida,kui lased omale ARK-l meeldetuletusi saata ja võtad kindlustuse asjade ajamiseks maakleri,kes hoiab sinu asjadel silma peal.Ma ka aktiivne ja ringi liikuv inimene ning ei suudaks(viitsiks pigem) ise neid asju kuidagi hallata,aga ma küll ei näe mingit probleemi.Pole siiani ükski sund asi mulle kaela sadanud või midagi tegematta jäänud.

Ma võtaks selle teema kokku sõnadega,et seaduse mitte tundmine ei vabasta vastutusest.See sundkindlustuse teema on juba ammu nii,mitte eile tehtud seadus.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”