millised on parimad adventure touring rehvid?

Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: millised on parimad adventure touring rehvid?

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Tervitus

Ma ise veel Anakeen 3 kolme pole proovinud, kuid olen testinud erinevaid rehve, mis on n.ö. 70/30, 50/50 ja 30/70.
Olen täheldanud seda, et saada kõige parem rehvi toimimine tuleb päris palju rehvi rõhuga möllata. Kõige ootamatum üllataja oli minu jaoks Mitas C-02 rehv, mis on kõige kärnasem veel tänavalegaalne rehv. Sõitsin sellega 1500km nii märja ja kuiva asfalti peal, kruusa peal ning mudas (kasutatud rehv). Tõsi, vihmas sõitsin sihilikult tagasihoidlikult, teekatte märgistuse peal on libe ning undab kui vene tolmuimeja kuid kuiva asfalti peal sai väga kenasti kallutatud ning eriti suur lust oli just pehmema pinnase peal sõita. Siinkohal mainin, et rehvirõhk oli mul 1,6-1,7bari taga. Ega sellist päris ideaalselt rehvi ei olegi, alati tuleb mingi kompromiss teha, kas siis sõidu kiiruse või teekonna valiku osas. Aga kindlasti testida maastikul/kruusal madalamat rehvirõhku nende multifunktsionaalsete rehvide puhul.

Muretuid kilomeetreid soovides!

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”