Mootorratturite reisikirjad → Re: Reisikirjad
-
- Postitusi: 676
- Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
- Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
- Asukoht: Tartu
- Tänanud: 19 korda
- Tänatud: 80 korda
Re: Reisikirjad
urmas66 kirjutas:Raki kirjutas:urmas66 kirjutas:Sirgelt ümber maakera sõit.
Peaks plaani võtma
nii 3 a pärast
Ma lugesin algusest lõpuni läbi,aga selline uhamine ei tekitanud minus mingit emotsiooni.Pigem oli kutist omamoodi isegi kahju ,sest nii palju ära teha,aga suht midagi samas näha-kogeda.Oli minu jaoks pigem selline enda vaimu ja füüsise ning ratta proovilepanemise üritus.
Lahe on see ära teha,aga mul jääks midagi kindlasti kripeldama,sest peale maantee tahaks ka maailmas midagi näha.Ilmselt oli ka kodutöö natuke puudulik,sest see, kui peab poole pealt ,mingi osa rendi rattaga sõitama,on ehe näide sellest.
Tsiklonaudi tegemised on need,mis minule emotsioone tekitavad.Kui ikka tahad tervet maailma ette võtta,siis nende tehtud oleks ilmselt ainuke variant,mis ka mulle sobiks.Seniks,aga kuni pole selleks võimalust,võtan parem vähem,aga kvaliteetsemalt ette.E: pole küll tsikliga matkajad,aga igati huvitav seiklus oli neil. http://vandersonid.eu/et/blogi/84-500-p ... BCmber-maa
Jah, seda küll. See sõit on pigem "tehtud" linnuke kirjas. Sain ringi ümber maakera.
TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye—> BMW 1300GS Trophy
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.