Alternatiiv karpade ja õhupuhasti vahele

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7412
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1992 korda
Tänatud: 585 korda

Re: Alternatiiv karpade ja õhupuhasti vahele

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei oskaks ka muud soovitada ,kui õiged asjad sinna panna.Aga kui TDM-l keeran klambrid õhupuhastaja külge enne paigaldust kinni,siis pärast saab karpa poolse otsa klambrid täitsa vabalt kinni keerata.Originaal klambrid võib ka paremate vastu vahetada.Ma järgmine kord,kui lahti vaja teha, teen seda kindlasti.ja seda nii alla,kui üles.
Sul pigem probleem selles,et sa ei saa neid otsa,kui et neil konkreetselt midagi silmaga nähtavat viga on?Sain ma õigesti aru?
Kui on nii kõvaks tõmmanud,siis on asjad ilmselgelt liiga vanad ja ega sa sitast saia sellisel puhul ei tee.Sellise õige nurgaga voolikut ma küll ei tea,et keegi meetriga müüks.TDM-le saab seda teha,sest seal sirge see lõdviku tükk,aga siin vist natuke keerulisem.Võimalik,et sul on ka paiglduse nurk natuke vale,kui nii siis ei istu ka tutikas sinna otsa.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”