Kõvatajad


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

reimps kirjutas:

Ma pole enam kõige noorem, aga torud on ikka veel sitaks lärmakad. Ma nimelt olen märganud, et mind märgatakse nii kõvasti rohkem. Ka autode vahel on hommikuti muhe vaikselt ummiku etteotsa hiilida ja siis mõne kohvijooja/huultevärvija akna taga torud tühjaks köhatada. M*nn olen, mis teha :mrgreen:

Ei loe moraali aga lahkelt jagan oma arvamust :) :
Liiklusohutuse koha pealt ei ole ilmselt sellest tolku, autodes seda ei kuule. Et kuuleks, peaks torud ettepoole suunama, enamus detsibelli läheb tahapoole (nö. lapse ajab kärus üles siis kui oled juba mööda sõitnud).
Jalakäijad kuulevad kaegemalt ja vaatavad automaatselt, et kas see müra mind kuidagi ohustab, sedand küll. See on lihtsalt instinkt.

Et keegi ette ei pööraks on vaja ikka korralikku valgustust. Haledad LEDi ribad ei aita, see peab olema selline LED et lähemalt päeval vaadates pimestab. Väga palju näen kehva valgustusega rattaid, olen isegi kaks korda staazi jooksul "peaaegu" ette keeranud, no ei näe lihtsalt.

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”