Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Buratiino
Postitusi: 183
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:23
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Buratiino »

pisike pilguheit tulevikku,,,,,,,,,nüüd näen ma selgelt. everitting iis krissstal kleer. need uhhvod,, need pisikesed
hallid,,, need oleme ju meie ise. tuleviku inimesed, kes omma lennndava kalevipoeggaga on populaarteaduslikul uurimisretkel minevikus. kuna robotid teevad kogu füüsilise töö ja telefon installitakse sulle sünnihetkel nätsu asemel suhu, hambaid pole vaja, kõik on pehme ja tuubis ja riiulis valmis- ole mees ja võta palju tahad, kasvõi kaks,,,,,,, muskeleid pole, rääkida pole vajjja. alati saab netis virtuaalselt lõuga tõmmata ja teha kõne(koputada) sõbrale. kiiver on ka statsionaarne. kuna sa enam ei tule ema üsast, siis sellesse kiivrisse sind eostataksegi. ja nutinutinutitelefon visatakse järgi,, :| tähhelepannek!! attung! kõik algab kiivrist.

ärge mind näpuga sihtige,, mina olen vaid sõnumi tooja. insaider,, kes siin läbi minu tsänneldab on hetkel ära,,, lennus,,,,linnuteel ja siis vasakule ja veel kaks kilomeetrit.

tagasi tänapäeva.....

1 päev foori taga mingi härrasmees nokkis usinasti nina. no las nokib,,mõtlesin,, ma nokin ka,,, vahest,,,,no tglt päris tihti,,, salaja nohh,,,vuakk-vahele jäin aga vaat siis kui see näpp läks mehel suhu ja veel ja veel ...
ma oleks ju võinud joonlauaga lüheima tee koju mõõta ja teile sellest siin teada anda aga mina vaikisin. ega ma mingi koputaja ole

dadaaa. arrrmastage 11, sest nii on ilus! :bsmile:



http://www.youtube.com/watch?v=hsjiPFDo-Fg, attention! ära klikka! so sensitive :oops:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”