Beret'i kahepoolne signalisatsioon
-
- Postitusi: 411
- Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
- Tsikkel: lenksuga
- Asukoht: Tartu
- Tänanud: 19 korda
- Tänatud: 21 korda
Re: Beret'i kahepoolne signalisatsioon
Mul on välimuse järgi täpselt sama alarm, mis teemaalgataja lingitud lehel. Ainult et bränd on "SPY" Puldid samad, kontrolleri karp sama jne. Lihtsalt teine kiri on peal ja ostsin väiksema raha eest: http://www.bikepoint.ee/?id=alarmid
5000m ei võta ta elusees, aga senimaani vabas õhus 500m on võtnud muretult, rohkem pole viitsinud kõmpida. Tööl 3. korrusel istudes, kui tsikkel oli teisel pool maja mitmete betoonseinte taga ca 200-250 m kaugusel, võttis ka.
Detsembris külma ilmaga sõites läks korra lolliks ja kukkus tsiklit välja suretama, rohkem pole anomaaliaid olnud ja toimib normaalselt. Auto-arm funktsioon on tüütu - läheb ise valvesse ja kui ära unustad, pistab ruigama, kui oled selga istunud.
PS: Miinusena on aus veel mainida, et puldi AAA patarei tühjeneb ruttu. Kestab ehk kuu-poolteist, äärmisel juhul kaks.
Aga üldiselt - selle raha eest võib-olla ostaks isegi uuesti sama asja. Naise rattal on peal Secure 2-way või miski sarnase nimega asi; ei oska küll üht teise suhtes eelistada.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.