K: Tänava naastrehvid?

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: K: Tänava naastrehvid?

Lugemata postitus Postitas kalle »

Olen sama (Honda xl600r) ratta alla samu k60 ka naelutanud ja minu tagasihoidlik arvamus on, et Maxxis on parem põhi. Ma kahjuks tõesti ei mäleta, mis mõõduga neid naelu sinna viimati pandi, ilmselt vähe jämedam.

Aga soola kohta niipalaju, et see on omaette peatükk. Kui Tallinnas ja suurtel teedel väga palju ei sõida, siis pole ehk nii hull, aga see keemia, mis siin linna teedel, hävitab tsiklit ikka võimsalt. Minu XL on nüüd aastast 2004 ainult talvel sõitnud ja suvel seisab ja ka sellise väikse läbisõidu ja seismise juures (aga ilmselt ka osalt just tänu sellele) on roostetamine massiivne. Ma tõesti ei ole viitsinud tekitada talvel peale igat sõitu kohest pesemist või loputust ja se tähendab seda, et roostetõrje on pidev, nagu laeval. Igasugune kaitse pole endnud erilisi tulemusi. Rauaga on lihtsam.. aga nt magneesiumi sisaldusega jupid on täielik häving. Tagavelg nt läheb peale seda talve ilmselt utiili, sest kodarad tulevad kohe läbi pesade, sest mgneesium pudeneb laiali. Mootori kaaned lähevad sama teed varsti. Alumiinimum peab hästi, aga kokkuvõtteks..kui on vähegi kallim või siledam pill, tasub kaaluda, arvese võtta ja tõesti otsida tõhusat kaitset, aga vähemalt magneesium hävineb uskumatu kiirusega. Väike näide mootori kinnitus plaadist. 5mm paks magneesium pudeneb siin näppude vahel pulbriks. Enamus olen roostevabast uued teinud. Kõhualune näebki üsna selle pildi moodi välja enne puhastust. Ja nii see käib..ikka lahti ja puhtaks ja värvi ja vasti jälle:) Minu ratas on selleks otstarbeks ideaalne. Vana ja lihtne..saab rahus robustselt roostetõrjet teha.

Pilt

ps..selle M+S tähendust tean küll, aga tsikli rehvi puhul tundub selline nali pigem.

Kk



KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”