K: Tänava naastrehvid?

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: K: Tänava naastrehvid?

Lugemata postitus Postitas kalle »

Kaks tähelepanekut siia veel. Esiteks, et olen neid ise keeratavaid ka nö tavalistele juurde keeranud vahele, kuhu on mahtunud, aga mul pole need pikalt sees püsinud. Kunagi Depoost sain hea hinnaga prooviks portsu, kui need turule tulid ja hiljem võtsin veel ühe väikse portsu ja mina neid rohkem väga proovida ei taha. Kui oleks pidanud terve rehvi jagu ja norm hinna eest ostma, oleks km hind ikka päris kalliks läinud, nii palju kui ma kogesin. Ei oska nagu arvata, et midagi valesti tegin, aga välja need lendasid üsna kiirelt
Ja teiseks, et eelmine talv sai siis kõrvalt vaadatud kuidas üks pildil olevale sarnane uue põlvkonna lamell sai Transalpi alla autonaeltega naelutatud. See rehv oli nii pehme, et ees sõitjat oli päris kummaline vaadata, kui saba kiikus ühele ja teisele poole. Sõidus oli ka ebamugavalt tunda andnud. Lsiaks kulus sellIne rehv talvisel asfaldil väga kiirelt, niiet naeltel polnud varsti enam kuskilt kinni hoida.

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”