Esimeseks rattaks z750/FZ6-S/Hornet
-
- Postitusi: 674
- Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
- Tsikkel: Kawasaki 636
- Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
- Tänatud: 1 kord
Re: Esimeseks rattaks z750/FZ6-S/Hornet
Omal kogemus Z750 ja 600 Hornetiga.
Ja neist valiks kindlasti une pealt ka Z750.
Hornet tundus selline rahulik, linnakas. Ja välimus on ka selline natuke leebe.
Z750 on kindlasti krapsakam, kurjema välimusega. Kindlasti võin kiita neid võrreldes, et Z750 on parema juhitavusega ja istumisega ( mina 176cm ).
Kuid nagu teised juba ka soovitanud on, siis vb esimese ratta puhul ära ole nii kinni neis valikutes. Proovi bike ka kindlasti. Minu teekond on olnud bike - > naked - > bike.
Nakedit tahtsin lihtsalt proovida ja sain aru, et bike on ikka parem millegipärast. Nii, et proovi, istu, astu jne. Bike meeldib kuna on voolujoonelisem. Minu teekond nägi tihti ette Tallinn Saaremaa Tallinn teekonda. Ja kogu see tuule majandus ja vihma majandus on bikega palju mõnusam. Juhul kui sa ei taha mingit poole meetrist klaasi hornetile ette kruvida.
Soovitan ka Bikepointi minna. Seal muhedad vennad soovitavad sulle rattaid, saad istuda enamiku tsiklitüüpidel mis maailmas võimalik.
Kui veel spets küsimusi, siis võime ES edasi lasta
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.