Matkaplaan 2015

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7412
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1992 korda
Tänatud: 585 korda

Re: Matkaplaan 2015

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Raki kirjutas:

Läti, Leedu, Poola, Tsehhi ei viitsi enam sõita jah.

Ring võiks olla umbes selline: https://goo.gl/maps/gJyxg

Nii detailseks ei ole plaaniga läinud et otsustada kas mööda lääne või ida itaalia rannikut.

Nii palju lihtsalt infoks,et see osa teest Milano-San Marino ja Trieste-Milano on sul valitud kõige ebahuvitavamad teed,mis Itaalias üldse on.Olen 2 korda sealt sõitnud ja need on igavamad kui poola.Seal pole vahet,kas lased kiirekat või tavateid mööda,üks põlluvahe kõik.Mais kasvab üle pea ja asfalt pole tavateedel ka just kiita.Kiirekad kallid nagu ikka Itaalias,selle maa läbimiseks ilmselt kuni paarsada € .
Triestest Milanosse soovitaks natuke mägedesse hoida,aga Milanost-San Marino poole ei oska nagu midagi huvitavat soovitadagi.Sul siin ebahuvitavaid teid kilometraazilt rohkem ,kui läbi Poola edasi tagasi kokku.Palju aega plaanid selle ringi jaoks?
Kui sul just see Aadria ring pole eesmärk omaette,tee pigem Itaalia ring.Itaalias nö huvitavam pool see lääne poolne osa.Firenze-Roma-Napoli on Itaalias "must be".Need küll linnad,aga need on ikka vägevad ajalooga linnad.Seal idarannikul pole küll käinud,aga ilmselt ei ole seal midagi,mis mind võluks peale ranna,aga kaua sa ikka seal rannas viitsid olla.Lääne poolt saad ühtesid teid pidi Palermosse välja teisi pidi tagasi.Kasutades neid SS.... teid läheb,sul selle ringi tegemiseks paar nädalat,kui asja rahulikult võtta ja nautida.See küll minu mõte,aga võibolla leiad ka endale mingit mõtteainet.Ise olen midagi sellist plaaninud,aga mitte sel aastal,sest sel aastal on muud plaanid ehk siis mitte tsikliga matkamise aasta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”