Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
speeddemon
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Nov 2014, 15:22
Tsikkel: zx6r

Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Lugemata postitus Postitas speeddemon »

Tere.. Minu tsiklil Kawasaki zx6r 2001 on käigukastis miskit pees... Kolmas ei püsi rahulikult sõites sees ja viskab kas teisele või üldse välja. Tugevalt kiirendades aga püsib ilusti sees.. Küsimus selles et kui tellida e-bayst nt: http://www.ebay.co.uk/itm/KAWASAKI-ZX-6 ... 43cdd24cc4 et kas neid on lihtne ise vahetada (kas kast käib lihtsalt pooleks ja vahetad ära või on kõiksugu tõmmitsaid ja jurasid tarvis? ) On mingi suuremaid üllatus takistusi ees ? :roll:


mart211

Re: Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Esialgu võta lahti ja vaata mis viga on. Pole mõtet tervet kasutatud kasti osta, kui vb paar hammakat vahetada. Midagi ulme teadust ei ole aga mina ei viitsinud küll ise jurada sellega. Mootori peab päris pilpaks võtma, et käigukasti jõuda.


madispilt
Postitusi: 140
Liitunud: 05 Mai 2011, 00:23
Tsikkel: FJ600 '88
Kontakt:

Re: Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Lugemata postitus Postitas madispilt »

Kui oled seda tüüpi mootoreid lapanud, siis käib lihtsalt. Kui aga mitte, siis kõik taandub selle taha kui hea tehniline taip Sul on, mis tingimused ja vahendid sul on seda laadi töö tegemiseks.
Aga jah, enne lahti võtmist ei ole mõtet asju kokku ostma hakata.

Kvaliteetset ringraja varustust saad siit.

eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

Re: Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Lugemata postitus Postitas eddy »

No kui juba lahti on,siis tasub minuarust kogu krempel vahetada,ning mina alustaks just selle tellimisest,kuna kohale jōuab ka ju mingi aja pärast,pole väga vahet mis motot on,tehnika on kōik ühesugune ja remonditav,manual kōrvale ja lihtne see ongi!mina teeks küll ise 8)


Teema algataja
speeddemon
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Nov 2014, 15:22
Tsikkel: zx6r

Re: Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Lugemata postitus Postitas speeddemon »

Lammutasin asja laiali - kõik hammikad täitsa okid - ainuke viga mis paistab on see käiguvalits vms "selector drum" kuidas keegi kutsub ...
aga ma nüüd pole kindel kas see mõni mm mis ta kulunud on saab sellist probleemi tekitada.. keegi on kokku puutund sama asjaga ?
Pilt

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2456
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Re: Kawasaki zx6r käigukasti sisu vahetus

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Selline kulumine hoiab käigukahvlit üsna palju vales asendis. See konkreetne käik ei tohiks eriti sees püsida üldse, sest kulumine on ikka väga suur. Midagi remontida pole, see käiguvahetustrummel tuleb lihtsalt vahetada! Detaili hind 130 euro kandis aga kindlasti tahab vahetust ka selles soones sõitev käigukahvel. Olen üsna kindel, et see käigukahvel on ka ühest küljest ära söödud (kulumisjäljed sees).

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”