Võimsuse piiramine!!


Teema algataja
Erko
Postitusi: 84
Liitunud: 03 Mai 2014, 21:05
Tsikkel: Honda CBR F3;Iz Planeta4
Asukoht: Tartumaa

Re: Võimsuse piiramine!!

Lugemata postitus Postitas Erko »

Tere!
Kirjutan siia,et kuidas mul lõppes kogu piiramise protsess!
Piiramine ja kogu paberimajandus võttis aega pea 7 nädalet.
Käisin täna arkis ja hakkasime asju vormistama.Kõik oli isu kuniks sain tehnilise passi kätte.Kw-olid ilust tehtud poole väiksemaks,et siis eelnevast 70-nest oli saanud ilusti 35.Kõike kontrollides aga vaatasin,et Q-erivõimsus oli endiselt 0,357.Hakkasin siis uurima,et miks see väiksemaks ei läinud ja sain vastuseks,et meile tulid andmed sedasi.Hakkasin siis seletama,et loogiliselt peaks see ka vähenema kunas kw-d vähenesid aga mass jäi sama.Pärast pikka seletamis hakkas naisterahvas seda kõike uurima.Olime oodanud juba oma hea 20 mintsa kui see naine tuli ja vabandas,et neil oli olnud mingi apsakas ja uus Q-erivõimsus on nüüd 0,172.
Pärast üritasin sellele naisele ka seletada,et see kogu jama oleks võinud mulle maksma minna ilma lubadeta sõidu mispeale hakkas seal midagi jahuma,et tema ei tea jne.Kutsus isegi kõrvalt lauast inimese kes tegeles nende lubadega ja oligi nii,et kui ma ise poleks seda Q-erivõisust taga ajanud oleks asi jama olnud:)

Vähe keeruline tuli aga loodan,et saab aru!
Head soovides Erko!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”