Aprilia Pegaso 650 *Necro

Kasutaja avatar

Teema algataja
Necro
Postitusi: 92
Liitunud: 10 Aug 2012, 20:59
Tsikkel: R1200GS 07"
Asukoht: Tartu

Re: Aprilia Pegaso 650 *Necro

Lugemata postitus Postitas Necro »

Ega siin nalja pole jah :D Teine saab kindlasti sõitma kunagi, aga mis kujul, seda ei tea. Tulid igasugused mõtted pähe, aga eks näis, mis saab.
Ma olen ka selle haiguse kuskilt külge korjanud ja ütleks, et praegu ei oskakski paremat haigust tahta :bsmile:
Aga :
Täna sai luukere ette võetud ja esimese asjana pidin mingisuguse ajutise amordilahenduse otsima, et seda vajadusel lükata saaks kuhugi nurgataha ja ruumi vähem võtaks.
Mõeldud-tehtud ja läks külge reguleeritava kõrgusega jäik lüli. Ma tõesti loodan, et ma vahetan selle enne sõitu õige amordi vastu välja :D
Pilt
Peale seda, kui sääreluu külge sai, siis peale istudes avastasin, et tsikkel on kuidagi madalam. Sääreluu sai ju sama pikkusega, mis amort, aga kuidagi madalam on. Ja siis jäid silma kondivardad, mis on ju needsamused lühemad variandid, mida ma otsinud olen.
Vana pegasuse varras (Pikk)
Pilt
Ja luukere varras (lühike)
Pilt
Räigelt joppas selle luukere kojutoomisega. Mis vana pegasust puudutab, siis seda ikka käima ei saanud. Kuigi ühendasin torustiku õigesti ära. Aga siiski viskas täna parempoolsest pütist juba pika leegi välja ja popsutas rohkem, kui eile. Kõik on nagu olemas, aga midagi oleks ikkagi puudu. Kuigi viimane proovikäivitus jäi tegemata, sest aku sai tühjaks. Aga homme proovib uuesti.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”