Sõiduvarustuse vajalikkuse selgeks tegemine sõbrale?


will111
Postitusi: 5362
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 396 korda

Re: Sõiduvarustuse vajalikkuse selgeks tegemine sõbrale?

Lugemata postitus Postitas will111 »

siia tuleb küll lisada, et seda vaid siis KUI sa ka aastate pärast veel üldse tsikliga sõidad! nagu vist ka juba kuskil varem mainisin siis paljudele on see ikkagi suht hetkeline vaimustus, nagu paljud muud asjad, mida proovitakse.

peamine põhjus miks näiteks endale kohe peale tsikli soetamist kuskilt poest vägevat komplekti valima ei läinud oligi see, et ma polnud üldse kindel kaua ma selle asjaga reaalselt tegeleda plaanin peale esimest vaimustust. ja kasutatud tsiklit mitte eriti suure kahjumiga edasi müüa on ikka meeletult palju lihtsam kui juba kasutatud varustust. kusjuures otseselt raha taga asi kordagi ei olnud, küll aga oleks päris pläff tunne kui ilgelt kalli raha eest ostetud varustuse vast mõnikümmend korda selga paned ja siis pead üritama kunagi seda vähemalt poole odavamalt maha parseldada. paljudel samas kindlasti ongi asi sõna otseses mõttes ka selle taga kinni, et lihtsalt ei ole seda raha võtta. imelik tõesti, et nii paljud sellisest asjast aru ei saa.

aga kas keegi on siin teemas üldse rääkinud sellist asja, et varustust pelgama peab? mugavuse jutt on jube tore küll, aga kogu selle jutu nullib koheselt ära too ujuma sõitmise näide, mis siin kunagi läbi käis. kui ikka nii mugav on ja üldse pole vaev siis miks ikkagi kasvõi ka nurgataha poodi sõiduks seda selga ei aeta?
kõigi inimeste kõik sõidud ei ole ühesugused. enda põhjal näide, käin iga päev tsikliga tööl. sõit kesklinnas kumbagi pidi 4km. aega võtab sõit ise vast natuke üle 5 minuti. aga tööl ma tsiklipükstes ja saabastes ju istuma ei hakka, ka kodus kõigi nende asjade selga ajamine võtab siiski rohkem aega kui suvisel ajal lühike püks, kets jalaotsa ja mingi niisama suvaline jakk peale visata. kokkuvõttes oleks siiski omajagu kinni ja lahti riietumist 2x päevas selle 4 kildise otsa pärast.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”