Aprilia Pegaso 650 *Necro

Kasutaja avatar

Teema algataja
Necro
Postitusi: 92
Liitunud: 10 Aug 2012, 20:59
Tsikkel: R1200GS 07"
Asukoht: Tartu

Re: Aprilia Pegaso 650 *Necro

Lugemata postitus Postitas Necro »

Kusjuures ma seda õli teemat polegi varem vaadanud. Minu pegasusel on 10w40 mootoris määrdeks. Poolsünt, kui ma ei eksi. Eks need rullikud jäävad alguses kuivale jah, kui õlid piisavalt vedelad pole.

Täna mõtlesin Rotaksit väljastpoolt küürida. Aga enne seda tegin valmis mingi alusraami laadse metallikäraka. Parem pesta ja mootor on demonteerimise ajal ka stabiilselt paigas. Eelmine õhtu sai mootor lauale jäetud, ja selle tagajärjel ei saanud öösel rahulikult magadagi. Aga õnneks püsis ilusti laual. :D
Raami tegemine võttis ka aega. Pole pikemat aega elektroodkeevitusega keevituanud. Alguses ei tahtnud kõige paremini välja tulla, aga kui juba kolmas elektrood käpa vahele leekima läks ja natuke aparaati regullitud sai, siis oli asi juba päris hea. Vanduma seekord ei võtnud, aga uus mask tuleb küll osta, sest praeguse seisuga jääb kahest käest väheks :D
Tsikli enda raam jäi puhastamata, aga selle vea parandan homme õhtul, kui mitte hiljem :wack:

Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”