Speedest Dunlop Nightrace 2013

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas Dali »

Loodan, et see Nilsi humalakast on põhjatu :bsmile: ja, et oleks olla ka siis :D


susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas susla »

Kuuldavasti maksavad FHRA tegelased veidi (50e) ka transa kompi, osavõtt 150 (ehk siis komp sisse arvestades 100). Laevapileteid pidi kah mingi suuremat sorti alega saama - minu jaoks täiesti piisavalt soodne tuusik, kui just Hiltonis ööbida ei taha, veetmaks pea 3 päevane suvelõpu puhkus / chill & grill hoopis Soomes. Perekondlik paaritunnine visiit Helsingisse sugulaste juurde kohustusliku H&M lasteosakonna ringiga on kah kulukam ning üldse mitte nii fun, eriti see H&M osa.
Ehk siis seekord hääletan mina juuniorivaba nädalavahetuse pileti ostmise poolt - koos sõpradega äsjavõidetud autokülmikust haaratava humalajoogi manustamise ja hästi marineeritud liha grillimisega :bsmile: . Paar korda saab ehk tsikklit kah täristada, boonuseks või nii.[/quote]

Pole küll kiirendaja, kuid midagi sarnast on ju rinkal punaste tulede kustumise järel sama liigutuse tegemine mis päris kiirendajatel.
Kuid pean mainima, et väga sütitav kõne :) Eriti mis puudutab H&M ja lastekaupu, sest see tuttav tunne :D
Alastaro ringrada ei ole just eestlaste lemmik kunagi olnud, aga kiirendusrada on seal vägev. Paras aeg ka eestastel sommidele koht kätte näidata nende kiirendusmekas.


Teema algataja
agnes
Postitusi: 188
Liitunud: 11 Nov 2009, 12:54
Tänatud: 5 korda

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas agnes »

Otsustada enda osalemine Alastaros tuleks 5.augustiks. Võistlejate nimekiri tekib siia: http://bhra.ee/register/?page=25&race_id=27&

Ja kes tunneb, et tahab liimirajal meie meestega koos sõita, siis see ei ole kitsa ringi üritus, vabalt võib tulla. Infot: agnes@bhra.ee
Jutt siis kiirenduse EMV 4. etapist, mis toimub koos Soome Meistrivõistluste viimase etapiga Soomes Alastaros 30.aug-1.sept.

Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas nitse »

Mina olen Alastaros võistelnud, aastat enam ei mäleta, aga Virvesega tegime kunagi selle triki ära. Ütlen ausalt, et mina selle ühe nädalavahetusega liimirajal sõitma ei õppinud. Pilliks oli mitte viimane, vaid eelviimane must kava, eks asjaosalised vast mäletavad. Pikk ja madal ning ikka tiba ehitatud. Aga stardis olin nagu viimne sitakott, kas kohe nokk taevasse hoolimata pikast kiigest või siis kõnks hing kinni ja põta-põta vaikselt edasi koguma.

Võistlus oli kas kolme või nelja päevane ja päris kurnav. Sõita sai väga vähe, 5-6 sõitu nelja päeva peale umbes-täpselt. Isiklikku rekordit selle najalt ma igaljuhul ei parandanud. Vaesed nõukogude eestlased paigutati kõige kaugemasse boxi. Lineup boxist ei paista ja sinna kutsuti tihtilugu tund-poolteist varem päikse kätte praadima. Mäletan, et ühel päeval kutsuti meid 2 või 3 korda lineupi, aga reaalselt sõita ei saanud sel päeval mitte kordagi. Top Fuel pillide stardid on kellaajaliselt paigas ja nagu aamen kirikus. Kõik muu pudi-padi keerleb seal ümber kuidagi omasoodu. Ja kui ikka tuleb kellaaeg peale, siis saadetakse sind lihtsalt boxi tagasi passima, hoolimata sellest, et tunnikese juba line-upis tiksusid. Boxist raja äärde vaatama polnud sisuliselt võimalik vaatama minna, sest kunagi ei teadnud, millal line-upi kutsutakse. Aga see oli kõik aastaid tagasi ning siis polnud seal ka Eestikate etapp. Ja tegemist oli suve suurima dragivõistlusega, Euroopa või MM etapp, ei mäleta enam. Võimalik, et nüüd on asi loogilisemalt seal korraldatud, kuna võistlus ainult Soome ja Eesti etapp.

Aga igaljuhul kindlasti minge sinna, vähemalt ehitatud rataste klass! Mul on küll hea takkajärgi meenutada, et ka sellise kaliibriga võistlusel on kunagi osaletud, mis sest, et isegi naisterahvastelt sain seal tuppa :) Kõik vaatasid mind kui debiilikut, et näe idioot sõidab 600cm3-sega dräägi ning loll on rattasse veel hunniku raha ka matnud. Klassijaotus oli seal sootuks teine, ma olin turbo ja nitrokatega ühes klassis...

eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas pacaan »

nigu nitse lõpus ka mainis, seekord tavaline soome ja eesti mv etapp mitte euroopakad kus top fuele ridamisi (soomekatel vist pole neid üldse või kui siis mõned ainult. millest on veidi kahju). ja kuna eesti klassid ilmselt lähevad nii nagu ka siin, koos peale, siis vast paaritunnine lineup passimine jääb ka ära. Küll aga võin omast kogemusest öelda, et vaatamata nitse ebarahuldavale sportlikule tulemusele Alastaros, tuli mul nende pikkade aastate jooksul mil koos Eestis Lätis Leedus võistlesime kiirendusel, vähemalt paar korda hooaja jooksul kuulda kuidas jaak euroopakatel käis (w) - JÄRELIKULT, pidi ikka mingi mulje jätma 8)

Siinkohal meenub, et sulle Jaak tuleb (vist veidi hilinenult) õnne soovida sünnipäeva puhul! :bsmile:

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas nitse »

Ei ole väga hilja, räige pohmell igaljuhul kestab veel! :mrgreen:

eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:

Teema algataja
agnes
Postitusi: 188
Liitunud: 11 Nov 2009, 12:54
Tänatud: 5 korda

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas agnes »


Teema algataja
agnes
Postitusi: 188
Liitunud: 11 Nov 2009, 12:54
Tänatud: 5 korda

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas agnes »

Punktiseis enne viimast etappi: http://bhra.ee/register/?page=37&

Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas Dali »

Krt. ei lasta vanainimesel rahulikult Tartus feimida! Samas, kui naistele räägin, et ikka Soomes Alastaros käisin pilliga siis kasuks tuleb see igal juhul. Sõppradele hea purjus peaga kõvatada ja Jaagust ei taha ka väga sitem vend olla. Läheb siis nimi kirja ja teel surematu kuulsuse ja au poole võtan noorepere laenu ja Alastaros näeme rsk! Ahjaa, keegi palun võtke mind ja mu ratast kas Tartust või kuskilt peale!
Raine, pane nüüd kirja ennast, muidu juhtub jälle nii, et ei lasta väravast sisse ja sularaha varu ka piisavalt (togi)

Viimati muutis Dali, 02 Aug 2013, 09:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Busajan
Postitusi: 54
Liitunud: 11 Mär 2010, 12:11
Tsikkel: HD Street Glide
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas Busajan »

Trumm läks , mingu siis pulgad ka :mrgreen: Panin ennast Alastaro üritusele kirja :ner:

Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas nitse »

Dali kirjutas:

Krt. ei lasta vanainimesel rahulikult Tartus feimida! Samas, kui naistele räägin, et ikka Soomes Alastaros käisin pilliga siis kasuks tuleb see igal juhul. Sõppradele hea purjus peaga kõvatada ja Jaagust ei taha ka väga sitem vend olla. Läheb siis nimi kirja ja teel surematu kuulsuse ja au poole võtan noorepere laenu ja Alastaros näeme rsk! Ahjaa, keegi palun võtke mind ja mu ratast kas Tartust või kuskilt peale!

Ee ää kas sel noorepere laenul mingit vanusepiirangut pole? :ner: :wack:

eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas Dali »

nitse kirjutas:
Dali kirjutas:

Krt. ei lasta vanainimesel rahulikult Tartus feimida! Samas, kui naistele räägin, et ikka Soomes Alastaros käisin pilliga siis kasuks tuleb see igal juhul. Sõppradele hea purjus peaga kõvatada ja Jaagust ei taha ka väga sitem vend olla. Läheb siis nimi kirja ja teel surematu kuulsuse ja au poole võtan noorepere laenu ja Alastaros näeme rsk! Ahjaa, keegi palun võtke mind ja mu ratast kas Tartust või kuskilt peale!

Ee ää kas sel noorepere laenul mingit vanusepiirnagut pole? :ner: :wack:

võtsin just noore naise endale, tem´a kvalifitseerus :ner:


soome petri
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Aug 2013, 15:33
Tsikkel: suzuki gsxr 1000 k3

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas soome petri »

hop hop erki and david register to alastaro :)


Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas Deiv »

Done

Kasutaja avatar

VanDahl
Postitusi: 43
Liitunud: 25 Mai 2006, 14:51
Tsikkel: Bmw S1000RR
Asukoht: Tln

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas VanDahl »

Signed up.

STUPID FAST
Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas Dali »

noboostracing võiksid Nightracel tehtud videomaterjali jagada. Tänan!

Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Speedest Dunlop Nightrace 2013

Lugemata postitus Postitas pacaan »

Dali kirjutas:

noboostracing võiksid Nightracel tehtud videomaterjali jagada. Tänan!

sinust oli selline asi kuskile kaamerasse jäänud meil: http://youtu.be/SCPlZ-tz0XE

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”