Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Mostro
Postitusi: 46
Liitunud: 14 Sept 2010, 12:50
Tsikkel: Ducati M600
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mostro »

yeekim:* Pahameel preili Julge vastu tuleneb vist veidi muust kui kiiruse teema...

Julge kirjutas:

Jobude kari...te olete VÄRDJAD!!!...Poleks autost kahju, oleks ise tuimalt oma sõidurida hoidnud ja seeläbi looduslikku valikut kiirendanud...Et te raisad rutem oma otsa leiaksite...

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Poliitiliselt korrektne oleks olnud öelda, et oi-oi ärge enam nii tehke vói takka kiita, et tublid ja julged poisid ning kadestan, et mul niipalju mune pole, et pohhuilt tee keskel autode vahele kiiluda ning loota, et kóik autojuhid sinu kaitseingliks kohe hakkaksid ning sinu elust hoolima peaks olukorras kus sina enda ega teiste omadest ei hooli?
Ei tea mis eile täpselt oli, ise sinna sóidule ei jóudnud. Aga ma ei pea ka óigeks osades ratturites süvenevat arvamust, et tsikkel jalge vahel annab mingid erióigused. Kui sul endal eluisu pole ja kaasliiklejatest ei hooli, siis ei maksa solvuda kui móni soovitab sul ennast ennem kasti sóita, kui juhtub see, et sa kellegi teise ka sinna kaasa vótad.
Kordan, et ei tea kuidas eile olukord oli. Arvamus on kirjutatud osade madallendurite kommentaare lugedes.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kägu kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:

Kas sa inimesele otsa vaadates ka selliseid sõnasid kasutada julged?

No tegelikult üritan ma ikkagi viisakam olla, kuid kui ikka närvi aetakse siis pole midagi parata. Ma leian, et julgusega pole siin midagi pistmist. Arvamus on arvamus ja nii ongi. Testida tahad siis ratas on mul teemas nähtav, parajasti rattaga ei sõida siis liigun vana mattmusta opeli käkiga, suured lisatuled ees. Tule koputa õlale või aknale ja teata, et sinuarust on kõik mööda telgjoont sõitjad hälvikud (togi)

Ma proovisin sinu tähelepanu juhtida sellele, milliste sõnadega sa oma kaasfoorumlasi sõimad. Rahuliku jutu asemel nimetad inimesi vinnilisteks p***. See on lihtsalt labane.

Kutsuks üles modesid teema lõppu labasustest puhastama ja kõige labasematele võiks tutvustada foorumi lugemisõigust nädalaks või nii. Muidu läheb kuidagi väga peldikuseinaks asi kätte kui asjal samas vaimus lasta jätkuda.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7201
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ei võta sõna asja kohta(rattad Kiisa teel),mida pole näinud.Aga niipalju ütleks sekka küll,et peenestamine(kui see toimus)sellel ja ka teistel taolistel teedel,kus äärres elurajoonid ja liiklemine suht tihe,on ikka natuke nõder tegevus.Elan ise ka Harjumaal, ühe siit foorumist(teede soovituse alt)läbi käinud tee ääres.Kiiruseks kogu ulatuses 60km/h.Tee enam vähem sile ja kurviline,mõnede tõusudega.Kui seal 80-90 lasta,siis ei torka silma,aga kui ikka mingi seltskond 130+ laseb,siis tekib küll tahtmine kivi haarata.Kui tõesti ei oska muid teid leida,minge Audrusse ja laske seal ennast vabaks.Need piirangud(60-70 ja ka 90km/h) ikka selleks,et seal liigub peale kümmekonna tsikli teisi ka.Nendes kohtades,kus elatakse on ka lapsed ja tehakse vahel midagi tee ääres jne.Ise ka vahel niidan tee äärt traktoriga ja kui ikka kiired mehed kurvi tagant tulevad ning keegi vastu tuleks oleks tagajärjed kehvad.Peale seda oleks teemas "õnnetused ratastega",ma üks igavene värd,kes traktoriga julges teele tulla.Mis sest,et asja pärast ja kõigile seadustele vastavalt.
Ma käin ka igal võimalusel sõitmas,aga pean põhimõtteliselt kõigis asustatud kohtades piirangutest kinni(mitte üle+10 ületust).Minu arust on see lugupidamatus kohalike inimeste vastu,kui sa lähed nende aia taha kihutama.Kui nii väga elurajoonis kihutada vaja,siis tee seda oma kodu ümbruses.Aga ei juleta kodus seda teha,sest kõik tunnevad.Aga kas võõras kohas paugutada on normaalne või?Kui nii kõvad mehed andke ka Tallinnas linna vahel 100-ga minimaalselt,aga ei julge ju,oht vahele jääda on suurem,kui kuskil linnast väljas.Mul kama kui keegi teist ise kasti sõidab,aga kui kaasa viiakse süütu laps või jalakäija näiteks,siis selle ei oleks andestust.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

davidsoniharald kirjutas:

Kutsuks üles modesid teema lõppu labasustest puhastama ja kõige labasematele võiks tutvustada foorumi lugemisõigust nädalaks või nii.

Sa tunned end kuidagi puudutatuna või oled lihtsalt üli õrna hingega lillelaps? Muudan oma postituse ära ja kirjutan akneline homoseksuaal sinna? Ma mõtlesin, et siin on suured poisid kõik, kes on enamuste sõnadega juba tuttavad. Pealegi pole p*** sõimusõna, nagu seda pole ka neeger.


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Julge »

Kägu, Passion ja teised, kes ennast mu postitusest puudutatuna tundsin, mind kibestumises süüdistasid ja pilte siia üles riputama hakkasid. Esiteks ei ole ma sugugi kibestunud. Ei ole nagu ühtki põhjust olla. Mul on elus hästi läinud ja olen õnnelik. Nagu ei ole põhjust ka oma ego arutu kihutamisega upitada. Äkki esmalt siis sellest, mis tegelikult toimus. Kõigepealt tulid paar esimest bike'i hooga (ise sõitsin 90-100-ga) ja möödusid autodest. Pole probleemi. Tõmbasin isegi tee ääre poole, et ruumi teha. Aga siis tulid järgmised, kes ei tahtnud esimestest maha jääda ja lendasid kah pohhuilt mööda. Kuigi autod tulid vastu. Sellega tekitati kolmas rada mõlemas suunas liikunud autode vahele. Ja väita, et ei tekitatud ühtki ohtlikku olukorda??? Te olete vist ikka puhta idioodid, kui enam aru ei saa, mis on ok ja mis mõttetu surmapõlgamine.

Tegin oma eilse postituse sisu teadlikult "üle võlli" keerates, sest ehk siis äratab tähelepanu ja kutsub esile mingigi arutelu. Toimis. Seda ma ei oodanudki, et kihutajad ise tunnistaksid, et läks vähe liiale. Alles üks väga hea sõiduoskusega kutt läks ära ja viis ühe neiu ka endaga kaasa Paldiski maanteel. 5 last jäid ühe vanemata. Tahate kihutada, tehke seda nii, et vähemalt teisi ohtu ei sea ja miks mitte ka enda eluga arutult riskides.

Et miks ma ei tulnud teiega arutama teemalt, kas te tekitasite liiklusohtliku olukorra??? No esiteks, kui te selle küsimuse selliselt siin püstitate, siis on ju ette näha, et tueleveskitega pole mõtet võidelda, teiseks on mul muudki teha, kui sellisele mõttetusele aega raisata.

Äkki võtab mõni mode või postitaja ise need pildid nüüd maha siit. Ma muidugi tänan reklaami eest, aga arvan, et inimesed, kes mulle siit seltskonnast korda lähevad, tunnevad mind nägupidi niigi.

Saku-Kiisa sõidu sangarid - kui järgmine kord sama trikiga silma jääte, teen samasuguse posti siia. Ja tegelikult loodan, et saate enne piisavalt vanaks või muudate muul põhjusel oma surma põlgavat suhtumist, kui midagi halba juhtub. Sest siis on teil võimalus ka piisavalt vanaks elada, et tsikliga normaalselt liikumise nauditavusest aru saada.

Kasutaja avatar

Mostro
Postitusi: 46
Liitunud: 14 Sept 2010, 12:50
Tsikkel: Ducati M600
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mostro »

Julge kirjutas:

Postitas Julge » Kolmapäev Aug 04, 2010 9:30

Sõitke ja ärge mölisege!
Kohati tundub, et suuremat padjaklubi ja moraalijüngrite kogunemiskohta, kui biker.ee, ei ole olemas...

Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

Mostro kirjutas:
Julge kirjutas:

Postitas Julge » Kolmapäev Aug 04, 2010 9:30

Sõitke ja ärge mölisege!
Kohati tundub, et suuremat padjaklubi ja moraalijüngrite kogunemiskohta, kui biker.ee, ei ole olemas...

Ai kui valus (lol)

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Julge kirjutas:

Postitas Julge » Kolmapäev Aug 04, 2010 9:30

Sõitke ja ärge mölisege!
Kohati tundub, et suuremat padjaklubi ja moraalijüngrite kogunemiskohta, kui biker.ee, ei ole olemas...
Pilt

Respect maestro (lol) (lol) (lol)

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Julge »

Braavo Kägu! Oskad otsingut kasutada ja kopeerida. Ilmselt ka bike'ia arutult kihutada. Kaldun arvama, et see on ka kõik. Sa loe ikka need postid ka läbi, mille peale ma nii vastasin tookord. Ainult üks küsimus veel - kas sa Kägu tõsimeeli väidad, et teie käitumine eile oli ok ja mingit ülemäärast riski enda ja teiste eludele ei olnud?????


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Suured poisid saavad oma jutud ilma labasusteta räägitud.

Kägu kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:

Kutsuks üles modesid teema lõppu labasustest puhastama ja kõige labasematele võiks tutvustada foorumi lugemisõigust nädalaks või nii.

Sa tunned end kuidagi puudutatuna või oled lihtsalt üli õrna hingega lillelaps? Muudan oma postituse ära ja kirjutan akneline homoseksuaal sinna? Ma mõtlesin, et siin on suured poisid kõik, kes on enamuste sõnadega juba tuttavad. Pealegi pole p*** sõimusõna, nagu seda pole ka neeger.

Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

Julge kirjutas:

Braavo Kägu! Oskad otsingut kasutada ja kopeerida. Ilmselt ka bike'ia arutult kihutada. Kaldun arvama, et see on ka kõik. Sa loe ikka need postid ka läbi, mille peale ma nii vastasin tookord. Ainult üks küsimus veel - kas sa Kägu tõsimeeli väidad, et teie käitumine eile oli ok ja mingit ülemäärast riski enda ja teiste eludele ei olnud?????

Kuule Indrek, mind polnud eile seal kahjuks. Kui oleks olnud, siis ilmselt oleksid veel vihasem. Arutult kihutada mulle meeldib, oi kuidas meeldib. Tõestus mu ratta teemas olemas. Oleks aru peas siis sõidaks ainult autoga. Mina seda postitust ju ülesse ei otsinud (lol) Vaata nüüd ikka ilusti uuesti teema üle (ilma tuld sülitamata) ja näed ka seda, et su pildid võtsin maha.
See mida mina oskan või ei oska ei sõltu sinu kaldumistest/kalduvustest :wack:

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

kolmas rida autode vahel pole tegelt midagi erakordset, ikka tuleb ette. Kui juhina peeglist ei näe, siis olen samuti ehmatanud, aga no päris surma soovida.. isegi, kui tahad ainult tähelepanu võita / juhtida.

Palju pöördumatut juhtub meie ümber, aga vbl on parem sellegi lihtsalt leppida. See pole ju täiskasvanutele mingi uudis, et "korralikult" on teoreetiline võimalus kauem sõita.

Enne ja pärast parastamine on asjatu närvikulu kõikidele :bsmile:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Sina raudse närviga ehmatad, aga móni nórgema närvikavaga naisterahvas rabab vóibolla rooli ehmatusest paremale ja ...... Kas siis leiame ka, et selline sóiduviis on normaalne? Vói seni kuni ennast vói oma lähedasi hukka pole saanud, on kóik ok?
Jäägem ikka normaalsuse piiresse. Kiirust ületame me kóik mingis situatsioonis, aga arutu kihutamine on taunitav siiski.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ei, ma mõtlen, et sellist "vaata, mis kõik oleks võinud juhtuda" juttu poleks vaja. See ajab kõik osapooled lihtsalt närvi, aga eriti midagi ju ei muuda. Kõigil on pea otsas, osatakse tagajärgi ette näha, aga ikka tehakse.

Ärge hakake, et "aga kui su enda lähedane" või muu agaga, see kõik on arusaadav. :bsmile:

Aga ka 60-selt on ööklubis äge tõmmet proovida, mis siis, et lastelaste ees võib pärast häbi olla :mrgreen:

Kasutaja avatar

seakoot
Postitusi: 178
Liitunud: 14 Aug 2004, 00:11
Tsikkel: Dominator
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas seakoot »

Panen vahelduseks siia ühe lingi. eks otsustage ise, kes on hälvik ja kes mitte :D Tsikli vend hakkas liialt põdema mu meelest.

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=43091

Lõpumärkusena, et siiski tegu mingi etendusega :D

Viimati muutis seakoot, 01 Sept 2013, 18:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Mõnikord tiheda liikluse korral pole ju mingi eriline näitaja maantee kolmerealiseks sõita. Vahel tõmbavad autod serva kohe, et mine mööda, samal ajal kui vastu tuleb ka auto. Olen korduvalt sõitnud kolmerealiseks ja teen seda ka edaspidi. Kirjutage kasvõi hauakivile see lause peale mu surma.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

mida te ulute et tsikkel tegi omale kolmanda rea,täiesti pohh,tee peal on ruumi sitaks.sel suvel tallinn tartu maanteel ardust natuke maad kose poole keerasin ninjaga suuremasse kurvi milles oli autode kolonn oma reas tartu poole sõitmas ma olin suunaga tallinna poole ja sealt kolonnist üks rekka arvas et tal on vaja keset kurvi hakata enda ees olevast sõiduautost mööda sõitma ma siis pidurdasin ja sõitsin tee ääres valge joone taga et see vinniline p*** oma faking rekkaga saaks ilusti möödasõitu teha.kui rekka minust möödus oli ta ikka tee keskel oma kolmandas reas laiutamas.minu ees ja taga ei sõitnud kedagi

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Heh, mis põete. Ületasid kiirust - ja siis? Sõidavad nagu oskavad. Ja kui enam ei oska, siis on kabelimats. Surnukirstul viisteist meest, hõissa ja pudel rummi. 8) Väga tõenäoliselt jäävad autos istujad ellu ja terveks. Kui on vähegi auto moodi auto.
Autoga sõidate, siis sõitke oma sõitu ja ärge vahtige kuspoolt need biked nüüd tulevad ja mööduvad. Küll nad mööda saavad, kui te ise ei hakka rooliga rapsima ja "teed andma".

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

pisimy
Postitusi: 65
Liitunud: 02 Mai 2013, 08:10
Tsikkel: Kawasaki ER-6n
Asukoht: sadulas
Tänanud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pisimy »

sinilind123 kirjutas:

Mõnikord tiheda liikluse korral pole ju mingi eriline näitaja maantee kolmerealiseks sõita.

Olenemata rataste arvust hakkab see vist reegliks saama. Pilt

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

pisimy kirjutas:
sinilind123 kirjutas:

Mõnikord tiheda liikluse korral pole ju mingi eriline näitaja maantee kolmerealiseks sõita.

Olenemata rataste arvust hakkab see vist reegliks saama. Pilt

Ei oska öelda. Neljarattalisega kolmerealiseks ei sõida. Mulle on küll vastu tuldud niimoodi, et 3 autot sunnitud kõrvuti sõitma, sest vastutulev bmw x5 ei ole suutnud arvestada enda möödumise kiirusega. (x5 sellepärast, et viimased 2 sellist juhtumist on olnud halli värvi x5-ga :D )

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

426f kirjutas:

mida te ulute et tsikkel tegi omale kolmanda rea,täiesti pohh,tee peal on ruumi sitaks.sel suvel tallinn tartu maanteel ardust natuke maad kose poole ....

Seda olukorda pidasid normaalseks?


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Julge »

Viimased kommentaarid ja tähelepanekud minu poolt:
1) Ülikõvad purunematud surmapõlgurid lähevad väga endast välja, kui siia välja kirjutada, et oleks hea kui nad kiiresti oma otsa leiaksid. Topeltmoraal...?
2) Ma ei ole kindlasti mingi moraalijünger. Sõidan ise ka kohati kiiresti nii mootorratta (ja nüüd kirjutage kõik, et selle HD-ga ei saagi kiiresti sõita jne...) kui autoga, liigun tsikliga sõiduradade vahel (ja Lätis tihti ka autoga, kes teab miks ja kuidas see seal võimalik on, see teab). Ja arvan, et seda on võimalik suhteliselt ohutult teha. Aga see mis eile toimus, EI OLNUD NORMAALNE ega OK. Kui proovida seda olukorda kuidagi kirjeldada, siis auto roolis oli selline tunne, et saaks see kolonn ometi sealt autode vahel juba läbi ja jääks kõik tevreks. Ei oleks ma reageerinud niimoodi, kui ei oleks ilmselgelt liig mis liig olnud see olukord.
3) Sama mitteaktsepteeritavat olukorda näen vahel Kakumäel, kus Vabaõhumuuseumi teel tsiklitega vahel 200 km/h kiirusi arendatakse. Siin võib ju ka hakata rääkima, et mis siis on? Aga Kakumäel elab väga palju väikeste lastega peresid, kes sõidutee ääres kergliiklusteel liiguvad. Ja kui see laps siis teele peaks jooksma, siis 50 km/h jõuab reageerida, 200 pealt aga kindlasti mitte. Ma ei saa aru, mis takistab minemast kihutama Pärnusse rinkale??? Väga korralik rada seal ju olemas ja kord nädalas saab väga mõistliku tasu eest seda kasutada. Ok, õhtul ja nädala sees ei viitsi... No on piisavalt ka neid teid, kus pole sellist liikluskoormust ja vajadust seega arutult ohtlikke möödasõite teha. Meenub lugu, kus aastaid tagasi ühes väikeses asulas ei saanud paar noort nolki aru, et asulas autoga kihutamine on sealsetele lastele ülimalt ohtlik. Lõpuks suutis pointi kohale viia see, kui vanasse lapsekärusse pandi nukk ja lükati see kihutava auto ette... Siis jõudis lõpuks läbi šoki kohale, mis juhtuda võib.

Olen endiselt arvamusel, et sõitke ja ärge mölisege. Aga samas ütlen ka edaspidi välja, kui midagi tõsiselt häirib. Ok, tunnistan, et see "surma soovimine" läks üle hea maitse piiride ja samuti võiks ümbesõnastada ja öelda, et "teie KÄITUMINE oli värdjalik". Aga mõte jääb samaks. Ja nüüd võiks joone alla tõmmata sellele teemale, sest muidu tekib tõesti Don Quijote'i tunne juba...

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas puna »

Ma arvan, et kellegi surma soovida ükskõik mis olukorras ei ole ikkagi normaalne
Mis iganes ridasi ta seal juurde teeb siis
Suuremates seltskondades ei maksaks ka sellel teemal sõna võtta
Mõni nõrgema närvikavaga kodanik võib veel igemesse nii vajutada
Aitab vist kah siin oled korralikult tõestanud, et sinusugusest on targem liikluses kaugemale hoida
Võid oma automargi ja mudeli siia panna siis see nagu suurem ohumärk kõigijaoks liikluses


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Julge »

puna kirjutas:

Ma arvan, et kellegi surma soovida ükskõik mis olukorras ei ole ikkagi normaalne
Mis iganes ridasi ta seal juurde teeb siis
Suuremates seltskondades ei maksaks ka sellel teemal sõna võtta
Mõni nõrgema närvikavaga kodanik võib veel igemesse nii vajutada
Aitab vist kah siin oled korralikult tõestanud, et sinusugusest on targem liikluses kaugemale hoida
Võid oma automargi ja mudeli siia panna siis see nagu suurem ohumärk kõigijaoks liikluses

On targem eemale hoida jah. Täiesti õige järeldus sul. Ja mitte ainult liikluses.
Ja sa pane parem oma nimi ja perekonnanimi ka siia, siis tean ka hoiakut kujundada,
kui elu peaks kogemata mingil moel kokku viima...

Edit: Ära hakka vaeva nägema enam

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Pilt
Ainuke tähelepanuväärne lause mis eelnenud arutlusest inimestel kõrva taha panna on Mr. Yerba õeldud:

Autoga sõidate, siis sõitke oma sõitu ja ärge vahtige kuspoolt need biked nüüd tulevad ja mööduvad. Küll nad mööda saavad, kui te ise ei hakka rooliga rapsima ja "teed andma".

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ja võtame hälvik autojuhid, kus on jälle hala, et ei anta teed ja ei tõmmata kõrvale.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas puna »

Julge kirjutas:
puna kirjutas:

Ma arvan, et kellegi surma soovida ükskõik mis olukorras ei ole ikkagi normaalne
Mis iganes ridasi ta seal juurde teeb siis
Suuremates seltskondades ei maksaks ka sellel teemal sõna võtta
Mõni nõrgema närvikavaga kodanik võib veel igemesse nii vajutada
Aitab vist kah siin oled korralikult tõestanud, et sinusugusest on targem liikluses kaugemale hoida
Võid oma automargi ja mudeli siia panna siis see nagu suurem ohumärk kõigijaoks liikluses

On targem eemale hoida jah. Täiesti õige järeldus sul. Ja mitte ainult liikluses.
Ja sa pane parem oma nimi ja perekonnanimi ka siia, siis tean ka hoiakut kujundada,
kui elu peaks kogemata mingil moel kokku viima...

Edit: Ära hakka vaeva nägema enam

Ma ei küsinud su auto nr muidu mõni viskab veel aknad sisse.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Mitte, et mul midagi asjalikku öelda oleks aga see, kes kihutab arutult saab võib-olla ükskord sellisesse ikka, kus ta saab aru, et tähtis ei ole mitte see, kui kiiresti ta sihtkohta jõuab, vaid see, kuidas ta sinna jõuab. OK, õhtuse paugutamise sõit ei ole sihtkohta jõudmise sõit aga paugutamise jaoks võiks siiski ringraja jätta.
See, kui arutu kihutaja ennast kasti sõidab, ei koti tegelikult peale lähedaste kedagi. Me võime siin RIPitada kõik aga paljude jaoks on see lihtsalt sõnakõlks, et ka kuskil silma paista.
Pikk jutt, s**t jutt - ehk siis sõitke nii nagu heaks arvate aga ärge mölisege, kui keegi tuleb mittetolereeritud sõidustiili nina alla hõõruma ja ärgem kirugem autojuhte, kes meile ette keeravad, kui läheneme neile 2x kiiremini, kui nad arvata oskaksid.
Mina sõitsin ka peale tsikli ostu esimesel aastal mõttega mina ja mu maailm aga peale seda, kui mind kaks korda mööda asfalti laiali määriti oli aeg oma mõttelaad ümber hinnata.

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas miilits »

Hr. Ivoonu.
100% Sinu mõttekäiguga nõus.
Tänu oma kunagisele ametile tuleb mul nendel teelõikudel, kus pidin avariidel kohal käima (need olid nn. suuremad paugud), need LÕ pildid ka silme ette, ei hakka neid täpsemalt kirjeldama, kuid kui pead ühest sõiduautost kuut laipa välja tõstma või linnatänavalt inimeste pilkude eest labida ja luuaga ajusid kokku pühkima, siis arvan, et nii mõnigi "ässaja" jätaks gaasipedaali või "rutska" poolde vinna. Need nn. ässajad võiksid minna Audru ringrajale ja näidaku milleks võimelised on, kardan et seal oleksid nad võistlejate rivi tagaotsas töristajad või siis külili raja ääres. :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”