Rumalad küsimused 2
-
- Maagia ja nõidumine
- Postitusi: 7406
- Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
- Asukoht: Tallinn
- Tänanud: 1093 korda
- Tänatud: 1098 korda
- Kontakt:
Re: Rumalad küsimused 2
vintisvint kirjutas:Keegi ehk teab mingit privaatsemat pildi jagamis süsteemi, kuhu üles riputatud piltte pääseb vaid salasõnaga vaatama?
Seda nii, et regamine poleks kohustuslik.
Nagi, fotoalbum jms. on neetud uimased üleslaadimisel, plus liiga palju vidinad on lisaks poogitud.
Kuhugile serveri ruumi ka ei tihka osta.Põhimõte selles, et töömaal tehtud pilte kusagil hoiustada, lisatöödest, tehtud töödest jms. Jube tüütu on pidevalt mälupulkkasid vahetada ja kopida siia- sinna.
Google Drive - teed folderi, jagad välja, näevad vaid need kellele annad URL'i, saad jagada ka konkteetseltele Google kasutajatele ligipääsu. Maht 21GB
Dropbox - sama mis eelnev, kui URL'i ei tea, siis ei näe/ei leia. Maht: segane värk, ei tea, erinevad kasutajad on erinevate mahtudega /mul on 53GB/
Flikr- saad teha eraldi grupid ja anda gruppidele paroolid mingite konkreetsete fotosettide vaatamiseks. Maht: 1TB