varustuse hooldus


nahatohter
Postitusi: 3
Liitunud: 19 Juun 2013, 08:57

Re: varustuse hooldus

Lugemata postitus Postitas nahatohter »

Kõiki nahkesemeid võib pesta aga enne pesu tuleb muidugi töödelda värvikinnitusega ja pesuveel peab olema lisatud pehmendaja. Poodidest neid aineid ei leia.
Lihtsam on kasutada puhasusvahendeid ja peale seda kreem ning pehmendavad ained peale panna. Vett - ,mustust- ja õlitõrjuvaks saab need muuta impregneeriga.
Et nahk- ja nahk-TEX riietus säiliks tuleb neid ikka hooldada, et need kauem vastu peaksid. Kui aga nahal peaks värv maha tulema või tekkima vigastused siis neid saab parandada.
Kui puhastamisel või plekkide eemaldamisel on abi vaja siis annan hea meelega nõu. http://nahatohter.onepagefree.com

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”