Suzuki GSXR600 K2 - jyrxxx


mart211

Re: Suzuki GSXR600 K2 - jyrxxx

Lugemata postitus Postitas mart211 »

jyrxxx kirjutas:
mart211 kirjutas:
jyrxxx kirjutas:

Vahepeal siis niipalju, et esimeste amortide simmerid vahetatud, ning uus õli sees. Sai rattale külge keeratud ka kukkumispunnid, kuna gondlisee auku ei raatsinud teha, siis ühel pool on kukkumispunn ühendatud vahetüki abil. Esituledesse toppisin Xenonid, 5000K. :bsmile:

Nüüd ootab oma järge lekkiv lenksuamort, tuleb vist laiali kiskuda ja kuskilt mõõdu/vanade simmerite järgi uued osta, vast siis saab see ka korda.

Gixxeri lenksuamordid on nii odavad, et lihtsam on uus osta kui vana lasta parandada :D Siin foorumis mingi 20€'ga neid müüdud küll, ebays samuti. Õli maksab juba 7€ :D

Keegi siit foorumist küsis alles selle orig. lenksuamordi eest 65 euri :S . Õli jäi amortide õlivahetusest muidugi üle, kuid vb. tõesti mõttekam jeebaist tellida .

65€ on ikka ulmehind ka :D Nende väärtus on 20-30€ vahel. Ebayst saab 40€'ga neid valida mitmeid, kuid tihtipeale leiab 30€'ga ka. Sisse arvatud saatmine.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”