A2 kat ja piirajad ?


kill
Postitusi: 102
Liitunud: 10 Sept 2005, 00:28
Asukoht: tln

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas kill »

motorcyclist kirjutas:

Ma mõtlesin nüüd lõpuks et teen ka selle sõidueksami et saada a2 load ( praegu mul A (25 kw )) , kuid siis läksin paberivaba arki oma kontot vaatama ning oh üllatust seal oli kirjas et mul juba on A2 load. ( Kuigi ma pole selle jaoks lillegi liigutand).

Või nimetati ennem A 25kw -luba ka A2 -eks?

Liiklusregistri andmebaasis on A kuni 25kW märgitud A2'na ja sellega käib kaasas eritingimus 105 (kuni 25kW).

Praegu ei ole veel võimalik A 25kW'lt A2'le sõidueksamit sooritada kuna uut eksamineerimise määrust ei ole ja vanas ei ole sellisest eksamist juttu.

alleram kirjutas:

Kusjuures mul sama küsimus, mõtlesin, et teen A sõidueksami ja nägin seda A2 seal vedelemas. Peab ARKist küsima, ma hästi ei usu, et nad ikkagi niisama ära need muutsid. Igatahes veider, kui seal varemgi A2 seisis, sest mujal seda ju ametlikult nii ei nimetatud.

Ei ole muudetud ja ei muudeta. Tee A sõit ära enne kui sellekevadised autokoolide grupid A eksamijärjekorrad pikaks venitavad.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”