Eelinfo: kevadine treeninglaager auto24ringil

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Eelinfo: kevadine treeninglaager auto24ringil

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

VanDahl kirjutas:

Isegi 30min ei saa. 30 min päradt juba peavad järgmised peal olema :)

Ma ei tea kuidas proffidel on, aga mina, kes käis peale 3a esimest korda mootorrattaga sõitmas, oli peale 30min läbi, väga palju pikemalt järjest sõita ei olekski väga tahtnud. Aga tänud korraldajatele! Väga lahe üritus!

Päeva lõpuks sain raja selgeks ja mõned trajektoorid hakkasid ka juba enamvähem tulema :) Ja nüüd peab hakkam rohkem rada nühkima ja kuskil parem kurve harjutama - üle mõistuse keerulised tundusid :) Ükskord pidin ka päris rajult matsu panema, aeglasem jäi ette ja ei julgenud mööda minna ja hakkasin otsima head möödumiskohta ja stardisirge U tundus hea koht olevat, aga sõitja ees pidurdas ootamatult ja tükk tegemist oli, et mööda saada ja püsti jääda. Esiratas pani mõnusa loha mul maha. Üks kutt pani ka minu ees otse pambusesse ja keerles asfaldil natuke, loodetavati jäi terveks ja midagi hullu ei juhtunud, aga suht sürr oli otse tagant karuselli vaadata, võttis ettevaatlikuks kohe. Vanust ka juba ja kukkumist ikka kardan omajagu.

God damn kui kiiresti osad mehed/naised seal sõidavad... Ja räägin aeglasest grupist kes rajal oli :D

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”