Coffee IN karikasari

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


Teema algataja
sass123
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Apr 2010, 20:52

Coffee IN karikasari

Lugemata postitus Postitas sass123 »

Tegu on küll neljarattaliste teemaga aga üllal eesmärgil ehk tohib veidi reklaami teha.
Lisan siia copi-paste reklaamtekstist.

Coffee IN karikasari

Meil on hea meel teatada, et 2013 aastal peetakse Eesti noorte meistrivõistlustel motokrossis(N-MX)eraldi arvestust Coffee IN karikatele tehase poolt valmistatud Quad- 100 masinaklassi masinatega osalejatele.Seega Coffe IN sarja kvalifitseeruvad kõik variaator- ülekandega masinad ja käikudega lamava (horisontaal) mootoriga masinad kubatuuriga 2takti kuni 100c ja neli takti kuni 150 kuubikut.(Ehk siis Apex,E-Ton,Atm,FYM,Pitster Pro,hiinakad jne.)Võistlused on samad , mis EMF kalendris N-MX ja 15.09 Kose ehk siis kuus sõitu. Võistlemine toimub endiselt koos Quad- 200 ja teiste Quad- 100 klassi võistlejatega.
Kehtivad kõik EMF reeglid ja osavõtutasud. Punktide arvestuses saavad sarjas osalejad tulemuse nii EMF karika arvestuses kui ka eraldi Coffee IN karikasarja arvestuses. Igal osavõistlusel autasustatakse eraldi ka Coffee IN karikasarjast osavõtjaid.
Sarja eesmärk on tuua ala juurde rohkem noori ja anda neile võimalus lahjemate ja odavamate masinatega omavahel võistelda ja karika nimel pingutada.
Ootame aktiivset osavõttu.
Kui on küsimusi siis vastame meeleldi.

Ivar Vaaderpass
5046795

Sven Saat
5288261


OlariM
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Aug 2010, 14:36

Re: Coffee IN karikasari

Lugemata postitus Postitas OlariM »

Väga normaalne ettevõtmine.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”