Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas boob »

Piipz kirjutas:

Kellelgi Garmin Montana 600-ga on kogemusi? Mu vana Etrex Hcx lihtsalt ei jaksa enam uuemaid kaarte liigutada, muus mõttes ma teda vahetada ei tahakski.

Ma olin üks esimeste seas, kes Montana 600 omale soetas. Aparaat on kiire kõiges mida teed. Minu jaoks oli väga suureks plussiks universaalus, ehk siis kasutan teda nii käsigpsina kui ka tsikli ja ATV peal. Tsiklile ja ATVle sai paigaldatud toitega leksuhoidik ning sellest ajast pole seadme akut eraldi laadima pidanud. Ekraan on piisavalt erk, tundlikus on hea, ekraanil kinnastega toimetades ei saa otsingut kasutada kuna tähed on väiksed aga see pole minu arvates probleem. Kasutatud aja jooksul olen paar korda tundnud puudust hääljuhistest, aga muud head omadused kaaluvad selle pisikese puuduse ülese, lisaks on võimalik soovi korral siiski ühendada kiivrisse juhtmega häälühendus või siis autoalust kasutades on sellel juba kõlar sees.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”