Kawasaki ZX-6R 2005 - qetuo
Re: Kawasaki ZX-6R 2005 - qetuo
Lõpuks jõudis ka uus tuuleklaas kohale (hmmnjah, kondel [Motobot: õige on "gondel"] on natukene rokaseks jäänud)
Arvasin ise, et tuleb mõni selline klaas, millele on vaja õigetesse kohtadesse auke veel lisaks puurima ning mis on pintsliga mattmustaks värvitud. Õnneks nii ei läinud - külge sobitus ilusti ning tegu tumeda smoke´iga, ehk paistab ka läbi.
Mis siis veel teha on enne kui saab sõitma minna (peamiselt endale järjehoidjaks):
- Jahutusvedelik sisse (süsteem vist enne mõttekas läbi ka pesta. Kasutan selleks ilmselt mitut kanistritäit destilleeritud vett, kuna ei oska midagi muud välja mõelda selle tegemiseks)
- Õli ja õlifiltri vahetus
- Uued ketirattad ning kett ära osta ning külge panna
- Uute tagumiste suunatulede ja numbritule juhtmemajandus korda ajada (ära ühendada ratta elektrisüsteemiga)
Esimesed 3 asja jäävad tõenäoliselt märtsi kuu lõppu - kui juba ratast on mõtet käivitama hakata. Viimase üritan sellel nädalal ära teha.
Ahja, üks asi veel. Nimelt on ühel pool olevalt jalaraualt jalutama läinud selline otsast ümmargune jublakas (ilmselt mingit slaideri eesmärki täidab seal):
Kus kohast ma uue saan?
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.