Facebook'i arutelu.

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1513
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Huvi pärast küsin, et kuidas saab pahandusi tulla, kui nimekaime leidub ju ikka? Asi peaks pigem probleemseks muutuma, kui keegi sinu pilti kasutab, aga see on ju karistatav?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


mart211

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Kipsi kirjutas:

Huvi pärast küsin, et kuidas saab pahandusi tulla, kui nimekaime leidub ju ikka? Asi peaks pigem probleemseks muutuma, kui keegi sinu pilti kasutab, aga see on ju karistatav?

Kaugemaa murkasi on raske karistada. Leiavad pildid, andmed ja kõik ning katsu sa siis väljamaa leheomanikele selgeks teha, et sina just see "õige" oled. Murkamaal muud ei teha, kui mõeldakse kuidas valget inimest internetis tüssata :D

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas Loff »

No siin on ainult üks lahendus - kogu see internet tuleb õhku lasta siis on rahu Maa peal! (lol)

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

reimps

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma annan järgmine kord trahvi saades kontaktaadressiks oma FB konto.

Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas ping »

Kipsi kirjutas:

Huvi pärast küsin, et kuidas saab pahandusi tulla, kui nimekaime leidub ju ikka? Asi peaks pigem probleemseks muutuma, kui keegi sinu pilti kasutab, aga see on ju karistatav?

Nimekaimu olemasolu pole üldse tähtis (minul näiteks pole nimekaimu) , konto loomisel saab sisestada andmed mis konkreetsele inimesele viitavad. (Pilt pole oluline.)
Mina nüüd küll õige õpetama pole, et kuidas kellegile sittakeerata, seda võib igaüks ise välja mõelda.
Alati on keegi kellele su elu jalgu jääb (kade naaber, töökaaslane/konkurent, tige klient, varajagamise vaidlus, ex abikaasa) ja kes on valmis sind halvas valguses teistele näitama. Halvemal juhul esitama kohtus FB postituste väljavõtteid, et näidata kui haiged on selle kontoomaniku postitused. (Mul just kogus varajagamise protsess tuure.)
Mul läks niigi hästi, et kuigi tuttavad vaatasid ja suhtusid imelikult siis leidus hea inimene kes küsis otse, et mis jama ma FBs kirjutan ja laiman inimesi. Selle peale ei oskanud midagi öelda sest mul polnud FB kontot.
Karistada saab alles siis kui pahategija on teada. Politsei vastas mu avalduse peale, et kuna nemad portaali omaniku käest konto omaniku andmeid ei saa siis nemad identiteedivarguse asja ei algata.


vanalendur
Postitusi: 503
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Ja kui sul on seal oma nimega konto olemas ning sa seda ei kasuta ja seal puudub igasugune info siis mis takistab pahulast tegemast teist kontot sama nimega kus on pildid ja andmed ning samamoodi paska levitada.

Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas ping »

vanalendur kirjutas:

Ja kui sul on seal oma nimega konto olemas ning sa seda ei kasuta ja seal puudub igasugune info siis mis takistab pahulast tegemast teist kontot sama nimega kus on pildid ja andmed ning samamoodi paska levitada.

Süsteem ei luba kahte sama nimega kontot teha. Liiga väikse erinevuse korral ei luba kah teha.
Loll õpib oma vigadest tark teiste omadest. Ega ma kade pole, õppige .

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas Pontus »

ping kirjutas:

Süsteem ei luba kahte sama nimega kontot teha. Liiga väikse erinevuse korral ei luba kah teha.
Loll õpib oma vigadest tark teiste omadest. Ega ma kade pole, õppige .

Mis kuradi moodi saab siis kaks Getter Jaanit olla seal ja neli Liis Lemsalu?????

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas Cado »

Kohe kindlasti saab teha kaks täiesti identse nimega kontot ja neid on seal palju.
Sõprade hulgas on ka üks paar identseid nimekaime ja sugulased pole oma vahel.

See pole enda kirjutatud aga sobib siia teemasse.

Ma jagan, jagan, jagan,
siin igasugust saasta,
ma isegi ei maga
.........ja jagan terve aasta!
Kõik läpakad, i-Padid,
...ja jagan turvaust,
kosmeetika ja paadid,
jagan enda rumalust.
Sest ära ma ei jaga,
kui mõttetu on see,
ja FB seina laga
mind rikkamaks ei tee.
Ka enda ära jagan,
jääb ainult tühi paik
ja sina kallis sõber
võid vajutada "Like"

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas Hurt »

macintosh kirjutas:

Jääb arusaamatuks, miks selline tulivihane seisukoht. Kalendri omanik (Saku) "müüb" kalendri kundedele "like" ja FB andmete eest. Kui hind on kõrge, siis jätad "ostmata". Puhtalt valikute küsimus. Niikaua, kui riik, riigiasutus või kohalik omavalitsus FB kontot ei nõua pole kodanikul ka midagi kobiseda. Äriettevõtted talitavad seaduse piires nii nagu neile paremini sobib. Kalender pole ju lõppude lõpuks kohustuslik ...

Kõik ongi vabatahtlik...tahan ärkan tahan lähen tööle tahan ei lähe tahan saadan ülemuse v****u tahan söön täna mäkis purksi ja larbin pärast baaris õlpat peale jne jne. Mis ma aga enne üritasin selgitada oli see, et ma ostsin õlpa ja leidsin karbi seest koodi...nähke klikige www.saku.ee/2013 saate kalendri mis on kalendrite śedööver ja enne olematu meistriteos. Ma oli hea uskilik ja klikkisingi aga ei midagi. Lõpuks sain läbi ussi emmi kätte selle śedööveri ja no ma ei tea. Tädi Maaali oma "lüpsikitliga" oli ka seksikam kui need neidised seal "śedäööveril" aga ma ju ei pidand klikkima õige jahh keegi ei sundind ju õlpa sian hää et niigi läks... :wack:

Kuradid reklaamivad ju ka seda śedööverit...Lõunakeskuses jooksis kogu aeg mingi Saku reklaam sellest "kalendrist".

Võtke võtke poisid... ega iga päev saa planku värvida :wack:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas Julge »

Minule ei meeldi mobiiltelefonid ka. Vanasti oli ikka õige värk! Leppisid kohtumise paar nädalat enne tavatelefoni teel kokku ja asi toimis. Ei olnud nii, et 5 minutit enne kohtumise algust keegi helistas ja ütles, et jääb pool tundi hiljaks. Ja need arvutid! Ei oska need tänapäeva lapsed enam peast arvutadagi nüüd ju! Ma saan veel aru, et vana hea mehaaniline Felix. See oli vähemalt kena vaadatagi! Ja no need lennukid! Milleks peab kogu aeg mööda maailma ringi tuulama! Siin Eestimaalgi piisavalt kauineid paiku, mida külastada ju!

Lihtsalt infoajastu paratamatus - kui tahad konkurentsivõimeline olla, pead liikuma meediumitesse, kuhu liigub info. Võid küll endale vastu rinda taguda ja öelda, et sinul seda Facebooki vaja ei ole! Aga paratamatult jääd sa siis teistele endasugustele (nii inimese kui ettevõttena) ülejäänud võrdsete tingimuste korral alla.

Veel 15 aastat tagasi ei pidanud enamus ettevõtteid ka interneti lehekülje olemasolu vajalikuks. Täna ei ole ettevõtet vähemalt minu jaoks olemas, kui ta Google'ist välja ei tule...

See, kas FB meeldib või mitte, on juba ise küsimus... Mulle näiteks käis see timeline'ile üleminek tõsiselt närvidele. Aga no tänaseks olen harjunud.

Julge

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Facebook'i arutelu.

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Inimkond eksisteerib, järelikult on keppinud ja seda siis piisavalt ja korralikult. Facebook eksisteerib sest see kas parasjagu kepib kedagi või siis vastupidi - ei kepi kedagi ja kepp seoses sellega käib korralikult ja see siis nii eksisteeribki kuniks seda keppi jätkub :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”