Streetmoto Orienteerumissari 2012
-
- Postitusi: 559
- Liitunud: 03 Juun 2004, 16:35
- Tsikkel: EXC350, Lynx 600E
- Asukoht: TLN - Võru
- Kontakt:
Re: Streetmoto Orienteerumissari 2012
antia kirjutas:paarn kirjutas:
- registreerimisel pannakse kirja ka spidomeetri näit ja kaardile on trükitud trassi läbimiseks lubatud km arv, a la ca 300, kes seda finišisse jõudes on ületanud saab -100 punkti
NB! See punkt on kasutusele võetud, et ei toimuks ilmselget liikluseeskirjade rikkumist, peamiselt kiiruse ületamist. Seega, mõelge rahulikult ja olge kavalad, tark planeerimine aitab rohkem, kui ummisjalu kihutamine!Mis loogika järgi te need kilomeetrid arvutasite? Maksimaalse lubatud kiiruse järgi pole nagu pointi, seda ei suuda nagunii keegi keskmisena saavutada. On teil need normid juba välja arvutatud, palju saite? See ei tohiks eriline saladus ju olla.
Meie kolmeaastane kogemus näitab, et kruusal ei ole võimalik selle ajaga ca üle 280 km läbida ja asfaldil mitte üle 330 km.
Lõpliku otsuse teevad rajameistrid ja olge mureta, need numbrid trükitakse kaardile ning ei ole liiga sõitjaid ahistavad.
Olge head ja tehke nii, et odomeeter oleks korras, sobib ka mõni muu abistav seade, (GPS track, ...)
Petmiskahtluse korral kohtunikud uurivad asja ja kui on tegemist ilmselgete petmistunnustega, siis on teadagi oodata tulemuse tühistamist.
Tervitustega,
Päärn Raid
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.