Fleim: politsei eest ära sõitmine → Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1071
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 193 korda
Tänatud: 119 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas villy »

jbob: Ühtekuuluvuse tunne on tore asi. Aga kahjuks on mu ülaltootud näide elust endast, otse välja öeldud ja selgeks räägitud ja just selle teema grupisõidus.
See, kui keegi kukkuma peaks on veel teine asi. Selle vastu aitaks selline sujuva grupisõidu alustala, et sa mitte ei vahi ees olevat tagatuld , et sellele järgi jõuda, vaid vaatad peeglis olevat taganttulijat, et ta ära ei kaoks. Kui kõik seda teevad(peale teadliku ja kokkulepitud viimase ratturi) siis on kõik ilus ja sujuv.
Igaüks enda eest rutska keeramine on ka väga tore, aga seda saab "turvaliselt" teha ainult väikses ja omavahel üksteist hästi tundvas seltskonnas. Mitte suvalised biker.ee kasutajad, kes üksteist esimest/teist korda statoilis kohtavad

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”