Toidukoha soovitus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
korben
Postitusi: 328
Liitunud: 04 Dets 2006, 15:37
Asukoht: Tallinn

Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas korben »

Olen paar korda eksinud sellisesse kohta nagu Vesivärava Grill ( http://www.facebook.com/VesivaravaGrill) ja sealt paluti öelda, et tsikliga tulevatele kehtib -10%.
Paremat burgerit on Eestis raske leida, soovitan.
:bsmile:


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

No oli mul vaja seda vaadata, ilanire nigu uurikett suu nurgast alla ripub :wack:

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1071
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 193 korda
Tänatud: 119 korda

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas villy »

Hea teema. Kui kellegil veel analoogseid tähelepanekuid toidukohtadest kuhu ka rattaga mugav ja tore minna siis andke teada =)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7383
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1974 korda
Tänatud: 568 korda

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kõrval-samas majas olev kohvik ka väga hea koht ja just tsikliga mugav juurdepääs.Hinnad ilma aleta ka jumala OK.Kinnitan teema algataja sõnu.

Ise lisaks sellise koha nagu Kernu Grill.Tsilkiga saab parkida sisuliselt ukse ette või laua kõrvale ja üks parimaid šašlõkke kindlasti ,mis meil saadaval on.Hind oli 4.50,mis ilma aletagi jumala OK.Saab ka ette tellida telefoni teel,kui ei viitsi 15-20min oodata,aga numbri olen ära kaotanud.Isiklik lemmik on lammas,mis on seal ka üli hea(mitte kõrvetatud kondid vaid ikka liha)9 raha selle eest.Vahepeale mahub veel hulganisti igasugu asja.Burger oli ka,lapsed rääkisid,et hea,aga ise pole proovinud.Lihaküpsetajad on armeenlased.
Kes ei tea,kus asub,siis selgituseks,et asub Pärnu mnt 39km-l ,kohe pärast Hageri-Kohila tee risti paremat kätt,kus kunagi oli pood.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas pets138 »

Kes pole veel käinud, siis Laulasmaa Recseti Baar( saab ukse ette rattaga :D) Toit hea teenindus mõnus :bsmile:

Kasutaja avatar

Slinky
Postitusi: 118
Liitunud: 13 Mär 2011, 18:25
Tsikkel: 05' z750
Asukoht: Tallinn

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas Slinky »

Jägalas maantee ääres on päris mõistlik "burksi putka", kui Soodla poole sõita siis kohe paremat kätt tee ääres. Väljas saab mõnusalt istuda ja Lavaš kebabiga oli päris hea, burger samuti. Pole mingi mikrokas soojendatud salatit ja majoneesi täis nuustik, vaid vähe korralikum, koos värske tomati, salati ja muuga vahel

Viimati muutis Slinky, 11 Juun 2012, 18:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

eilikaz
Postitusi: 83
Liitunud: 07 Aug 2007, 11:05
Tsikkel: GSX600F
Asukoht: Jõgeva

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas eilikaz »

Jõgeval soovitan maantee ääres Mokteri tanklas asuvat HuntFoodi. Jääb tee peale, menüü on lai ning hinnad normaalsed.

Ise tehtud hästi p****s

Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas Valmet »

Ainus korralik bikers pub on ikkagi http://www.aleksandripub.ee/. Lisan veel, et minuteada ainus toidukoht üldse kus normaalne muusika mängib.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

TarmoM
Postitusi: 205
Liitunud: 21 Nov 2010, 21:07
Tsikkel: KTM 990 Adventure '12

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas TarmoM »

eilikaz kirjutas:

Jõgeval soovitan maantee ääres Mokteri tanklas asuvat HuntFoodi. Jääb tee peale, menüü on lai ning hinnad normaalsed.

Noh kuidas võtta, eks seegi ole positiivne. Muud kahjuks mitte.

Aga et mitte lihtsalt niisama targutada, siis soovitan Rakkes asuvat Tikri pubi. Veel talvel oli väga hea kvaliteet toitudel.
Teiseks Kanepi külje all asuvat Tammiku pubi, juhul kui omaniku vahetusega seal kokk vahetunud pole.

Minu käest võib küsida küttepuid ja/või mett.

Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Valmet kirjutas:

Ainus korralik bikers pub on ikkagi http://www.aleksandripub.ee/. Lisan veel, et minuteada ainus toidukoht üldse kus normaalne muusika mängib.

+1, nüüd Pärnus käies ei jäta ma sealset korralikku einet hea hinnaga kunagi vahele :). Sealiha on seal superhea-pehme

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2189
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Valmet kirjutas:

Ainus korralik bikers pub on ikkagi http://www.aleksandripub.ee/. Lisan veel, et minuteada ainus toidukoht üldse kus normaalne muusika mängib.

Ka olnud see alati kohustuslik Pärnu külastuse osa, aga viimane kord(aasta tagasi) oli toit küll nii suvalise kvaliteediga, et ära tulime "järgmine kord vist ei tule" emotsiooniga. Võibolla pean siis minema uuesti testima ikkagi.

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Kohustus nr.2 on seal pärnus ka alati http://www.steffani.ee pannipizza- probably best pizza in the world

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 526
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Noh ja kui te juba Rakverest Pärnu või Tallinnast Viljandi sõidate siis teele jääb Türi lähedal üks putka kus tasuks kah peatuse teha..
http://www.facebook.com/pages/M%C3%B5nu ... 3666313490 - Mõnus Amps
Omanik on ise tsiklimees ja kokk pealekauba. Söögid on maitsvad ja minu isiklikud lemmikud on pannkoogid kondentspiimaga ja kanafileega burger :P Ma üldiselt suur burkside fänn pole aga see täitsa meeldib, ehk on see sellest et kanafilee tehakse kohapeal eelnevalt valmis, ei ole mingi sügavkülmutatud valmis mass nagu enamustes kohtades..
Motikaga külastajatele ikka -10% ja saab kohe ukse ette kah :bsmile:

Vesivärava Grill-is pole burksi söönud, küll on aga seal maitsvad magusad saiakesed müügis...


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Toidukoha soovitus

Lugemata postitus Postitas extremist »

"Kättemaksukontoris" oli üks osa kus peategelased sõid mingeid mega burkse.... kusss?? tahaks väga teada 8)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”