Maanteeameti sõidueksamid


jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Re: Maanteeameti sõidueksamid

Lugemata postitus Postitas jan22 »

arendaja kirjutas:
Tõnis kirjutas:

Ma ei mõista ka, milles on jan22 probleem. Kuidas on tagaratta lohasse laskmine nii suur viga, et eksam tuleb kohe ära lõpetada?
Mingeid mõistlikke argumente jan22 pakkunud pole.
Mitte mingit moodi ei ole võimalik seda harjutust tehes seisma saada õiges kohas ainult tagapidurit kasutades, seega see ei saa ju viga olla.
Süüdistada eksami tegijaid selles, et nad sõita ei oska või ei taha tsiklijuhuks saada ainult selle järgi on ka veider.

Kui kunagi tegin eksamit 3a tagasi kevadel siis oli asfalt veidi niiske ja kiirus 30kmh, tagaratas läks veidi loha ja vist soovitas eksaminaator uuesti teha, et äkki saab ilma. Ei hakanud kisama et eksam läbikukutud jne. Kui kiirus on 50kmh.. siis poleks küll olnud sellise ilmaga seisma saada nii nagu see terminaator nõudis kes läbi kukutas siin inimese, oleks kõik kes minuga koos tegid läbi kukkunud.

Lõhnab nagu jan22 on ARK-ga seotud ja üritab õigustada nende käitumist. Tuleb arvestada, et seal asutuses on väga tugev ringkaitse.

Äkki on kellelgi veel mingi huvitav teooria!
Kui teid väga huvitab siis võin õelda et hetkel tõõtan Tallinna Matusebüroos.
Minu mõte polnud olla kellegi poolt või kellegi vastu vaid, mõista mis eelmsel korral valesti läks et seda siis järgmisel eksami korral mitte teha!
Laada all mõtlesin seda et üks räägib toimunust oma nägemuse ja kõik kukuvad jaatavalt kaagutama mõistmata et on ka teine pool kes siin pole esindatud, kuulakem mõlmad (ootame vaie ära) ära ja siis alles avaldage oma arvamust ja materdage teist poolt!
Argumentè? Kas soovitus piisavalt pidurdamist harjutada ja eksamiharjutus sooritada poegi piisav aegument! Soovitus tutvuda eksaminõuetega, mis on igale huvilisele internetis saadaval, polegi piisav argument!
(togi)

Postitas Pinchu » Esmaspäev Juun 04, 2012 14:05

Nädalavahetusel sain sealt teada huvitava fakti - nimelt enamus arki eksaminaatoreid ise üldse mootorratta sõiduõigust ega tsiklit ei oma. Mujal maades on see aga üldiselt kohustuslik ja ette nähtud, et A-kat eksaminaatoril on A-kat ka endal olemas. Siit võibki vahel tuleneda see, et eksaminaator, kuigi kogenud, ei tea kõiki tsiklisõidu nüansse ja oskab hinnata ainult kõrvalseisja/autojuhi seisukohalt.

Kui sa viitsiks lugeda (süveneda) kehtivat liiklusseadust siis saaksid ise ka aru et jutt mida kirjutad on täielik lollus! :wack:

Viimati muutis jan22, 04 Juun 2012, 19:57, muudetud 3 korda kokku.
BMW R1100RT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”