Rajale sõitma

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

acar kirjutas:
Thesaarlane kirjutas:
aivarik kirjutas:

Kas keegi oskab öelda Tabasalu kardiraja kohta. See on küll suletud nn ehitustöödeks ja igati piiratud, kuid ikka käiakse seal vaikselt vuristamas.
On keegi kursis, kes on omanik, mis rajast saama hakkab ja kas on keegi seal enam-vähem iga õhtul kohal. See nii lähedal, et läheks ise ja prooviks ka veidi kätt harjutada ning millised on Tabaka arvestatavad ringiajad?

Käisin ka ükepäev, kuid siis olid seal võsamehed, kes lõikasid võsa.
Kui keegi juhtub seda raja uut omanikku nägema, siis ta võiks siia konto teha ja staatust jagada ja millal saab sõitma uuesti.

Ainuke koht, kus saab kallutamist harjutada ilma, et mingile 4-rattalisele külge haakuks.

Olen ühega omanikest rääkinud, rada tehakse korda, pannakse uued äärekivid, asi ohutumaks, ja mis kõik veel, hakkab ka inimene olema kohapeal jne,
Aega selleks arvestatakse umbes üks kuu :bsmile:

Alates mis kuupäevast see kuu jooksma hakkas ?
Ning mingit hinnapoliitikat ka oled uurinud ?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”